DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Küçük Daireleri En İyi Şekilde Değerlendirme

11 ay önce
7 kez görüntülendi

Küçük Daireleri En İyi Şekilde Değerlendirme

Şimdilerde küçük dairelere büyük bir ilgin olduğunu görmekteyiz. Özellikle iş geriyi ailesinden ayrı olan bekarlar, üniversite öğrencileri ve bazı emekli kesimi küçük evlerde oturmayı tercih ediyorlar. Peki küçük dairelerde oturanlar nasıl bir dizayn oluştururlarsa daha kullanışlı bir alan elde edebilirler. Bugün bu konunun üzerinde fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Küçük dairelerin kullanımını kolaylaştırmak için pratik öneriler

Önce Renk Seçimi

1+1 dairelerde, stüdyo dairelerinde yani küçük daireler olarak tabir ettiğimiz bu alanları olduğundan biraz daha büyük göstermek aynı zamanda ferah bir ambiyans oluşturmak için açık renkler tercih edilmelidir. Özellikle duvar boyasında renk tercih açık renklerden yana olmalıdır.

Aydınlatma

Renk kadar doğru aydınlatma da önemlidir. Bir odayı aydınlık göstermek için doğru bir aydınlatma seçilmesi gerektiğini unutmayın.

Mobilya Seçimi

Alanı etkili bir şekilde kullamak için doğru boyutlara sahip mobilyalar seçilmelidir. Tercih edilen mobilyalar yerden tasarruf ettiği kadar fonksiyonel özelliklere de sahip olmalıdır.

Yatak Odasının Dizaynı

Yine mümkün oldukça odayı daraltmayacak fonksiyonel özelliğe sahip bir yatak seçilmeye özen gösterilmelidir. Bu ortamda en ideal seçimlerden bir duvar monte edilen yataklar olduğunu söyleyebiliriz.

 

Küçük Daireleri En İyi Şekilde Değerlendirme Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık