DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kütahya Porselen Fincan Takımları 2016

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Kütahya Porselen Fincan Takımları 2016

Günün bu saatinde bizimle birlikte şöyle bol köpüklü bir Türk kahvesi içmeye ne dersiniz ? Hafif bir gülümsemeyle ve tatlı bir ifadeyle ” kahve yalnız olmaz ”dercesine aklınızdan geçirdiğinizi tahmin eder gibiyiz. 🙂 Tabi ki kahvemizin yanında çifte kavrulmuş lokumunuz ve çikolatamız da mevcut. 🙂 Bu ortamda tabi güzel bir sohbette iyi gider diye düşünüyoruz. Sizlerle bizimle aynı fikirdeyseniz gelin birlikte bir yandan kahvelerimizi yudumlayalım. Bir taraftan da sohbetimize başlayalım.

kutahya-porselen-2li-kahve-fincan-takimlari

Günün ilk saatlerinde başlayıp gecenin geç saatine kadar vakitli vakitsiz kahve içmek için bir bahane buluruz. Hani derler ya ” kahve bahane , sohbet şahane ” diye. Aslında bu bahaneyle kimi zaman gün içinde yaşadıklarımızı ailemizle paylaşırız. Kimi zaman arkadaşlarımıza derin bir sohbette dalarız.

Bizimde bugünkü bahanemiz siz sevgili arkadaşlarımıza ve özellikle kahve tutkunlarına Kütahya Porselenin yeni çıkarmış olduğu fincan takımlarını göstermek.

kutahya-porselen-fincan-takimlari

Kütahya Porselen bir kez daha kalitesini konuşturarak aynı zamanda zarif ve şık bir şekilde tasarlamış olduğu birbirinden güzel fincan takımlarını vitrinlerine yerleştirerek sevgili müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Klasik tarzda dizayn edilmiş fincanlara farklı bir yorum katarak daha elegan bir görünüme kavuşturmuş.

Klasik çizginin yanı sıra daha modern bir görünüme sahip mutfaklarında ve vitrinlerinde daha renkli ve hareketli bir görünüm elde etmek isteyenler için farklı renklerden oluşan fincan takımlarına da yer vermekte. Bunun bir modelini biraz önce yukarıdaki resimde sizlerle paylaştık.

degisik-kahve-fincan-takimlari

12’li fincan takımı, 6’lı fincan setlerin yanı sıra 2’li ve tekli fincan takımları da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra biraz önce yine yukarıda sizlerin beğenisine sunduğumuz hem dekoratif olarak kullanabileceğiniz hem de kahve keyfinize keyif katacak olan özel seri olarak üretilmiş olan ürünlerde bulunmaktadır. Bu özel seriler içinde en çok tercih edilen ürünler arasında Osmanlı serisinin yer aldığını da yeri gelmişken sizlerle paylaşalım.

Bu arada birazdan sizlerin beğenisine sunacağımız Kütahya Porselen fincan takımları görsellerimize göz attığınızda göreceksiniz ki bazı fincan takımının tabak kısmında ikramlıklarınız için özel bir bölüm yer aldığını göreceksiniz.

KÜTAHYA PORSELEN FİNCAN TAKIMLARI 2016

 

Kütahya Porselen Fincan Takımları 2016 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık