DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Lazzoni 2017 Yatak Odası Takımları

10 ay önce
22 kez görüntülendi

Lazzoni 2017 Yatak Odası Takımları

Sevgili arkadaşlar evimizin atmosferinde İtalyan rüzgarlarını estirmeye Lazzoni Mobilya ile devam ediyoruz. Bugün rüzgarın yönü yatak odalarına doğru esiyor. Bakalım yeni sezon Lazzoni yatak odası takımı modelleri ile nasıl bir esinti bırakacak.

Bildiğiniz gibi İtalayan tarzı en iyi şekilde yaşam alanlarımıza yansıtan mobilya markaları arasında Lazzoni mobilya yer almaktadır. Erişilebilir lüksü yaşam alanlarımıza getirerek farklı bir ambiyans oluşturmamıza yardımcı oluyor. Şimdi yatak odalarımıza doğru yavaşça ilerleyip yatak odalarının konseptini değiştirecek olan takımları incelemeye başlayalım.

Beyazın Sadeliği Lüks Çizgileri İle Birleşiyor.

Sade çizginin hakim olduğu aynı zamanda modernliğin yansıdığı bir yatak odası dizaynı oluşturmak isterseniz beyaz ve krem renginden vazgeçmeyin deriz. Lazzoni yatak koleksiyonu arasında en çok tercih edilen bu takım görsel estetik yapısı ve minimal görümüyle bir yatak odasından beklentilerinizin fazlasını karşılıyor.

Modern ve Klasik Çizginin Birleştiği Özgün Dizayn

Ne klasik tarzdan vazgeçemiyorsanız ne de modern çizgiden vazgeçemiyorsanız bu yatak odası tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Modern çizginin ve klasik tarzın zarif bir şekilde birleştiği bu takımda görselliği ön plana çıkartan ayrıntılar arasında şunlar yer alıyor. Piramit formunda dizayn edilmiş yatak başlığı ve yatak başlığının görselliğini ön plana çıkartan deri kumaş detayı. Zevkinizin ve tarzınızın doğrultusunda dilerseniz deri yerine kumaşta tercih edebilirsiniz.

Yatak Başlıklarıyla Yatak Odalarınıza Romantik Bir Dokunuş.

Bir yatak odasının görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında yatak başlıkları yer alır.Yatak başlıkları bir taraftan yatağın görselliğini ön plana çıkartırken bir taraftan da yatak odanızın konseptine vurgu yapar. Sizlerde yatak odalarınızın modern çizgisine romantik bir dokunuş yapmayı düşünürseniz böyle bir yatak başlığı seçimi yapabilirsiniz.

Yeni dizayn edeceğiniz yatak odasının konseptinde biraz romantik dokunuş biraz da sıra dışı bir dizayn oluşturmak isterseniz Lazzoni Mobilyanın ürün gamında yer alan  Joyce Elizabeth koleksiyonun birbirinden seçkin yatak başlık modellerine göz atabilirsiniz.

Lüksü yaşamak elinizde. Yapmanız gereken tek şey evinizin ambiyansını değiştirecek olan farklı zevklere ve tarzlara hitap eden Lazzoni Mobilyanın ürünlerine göz atmak olacaktır.

LAZZONİ YATAK ODASI TAKIMLARI 2017

Aramalar:

  • lazzoni yatak odası takımları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık