DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Lazzoni Budka Köşe Koltuk Takımı

1 yıl önce
21 kez görüntülendi

Lazzoni Budka Köşe Koltuk Takımı

Evinizde İtalyan rüzgarlarını estirmeye ne dersiniz ? Bizce bu rüzgarı estirmeye değer. Bu rüzgarın sizlerin evlerinde estirmek adına ve bu konuda sizlerle ilham vermesi açısından sizler için bugünkü konumuzda Lazzoni mobilyayı davet ediyoruz.

Yüksek kalitesiyle evlerin dizaynına modern stili yansıtan aynı zamanda yaşam alanlarımıza konforu ve rahatlığı yansıtacak olan köşe takımı ürün gamında yer alan Lazzoni Budka köşe takımına birlikte göz atalım.

yeni-sezon-lazzoni-kose-koltuk-takimlari-budka

Bir köşe koltuk takımı düşünün. Modern çizgilerin hakim olduğu işlevsellik özelliği ile hayatımızı kolaylaştıran bulduğunu mekana zarifliğini ve estetiğini yansıtan. Görsel estetiği ile evimizin dizaynına güzellik katarken fonksiyonel özellikleriyle de farklı tarz kullanmamıza yardımcı olan böyle bir köşe takımı evinizin dizaynına eklemek istemez misiniz ?

lazzoni-2017-kose-takimlari

Aradığınız bu özellikleri ve daha fazlasını arayanlar için Lazzoni mobilya köşe takımı ürün gamına Budka köşe takımını ekleyerek bizlerin beğenisine sunmuş. Yeni nesil tasarımların ön planda olduğu yaşam alanlarımızda fonksiyonel biçimde kullanabileceğimiz oldukça ideal bir takım olduğunu belirtmek isteriz.

lazzoni-kose-koltuk-takimi-ornekleri

Budka köşe takımı ; küçük ölçüleri ve kullanışlı yapısıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Bu özelliği sayesinde hem büyük hem de küçük odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Köşe takımının ahşap çıktıya dikkatinizi çekmek isteriz. Kenardaki ahşap çıktıyı depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi bu bölümü dekoratif bir sehpa olarak ta kullanabilirsiniz. Zevkinizin doğrultusunda odaya yeni bir enerji ve koltuğunuza yeni bir görsellik katmak adına üstüne biblo bırakabilirsiniz. Ya da çayınızı, kahvenizi üzerine bırakarak servis sehpası olarak da kullanabilirsiniz.

en-yeni-lazzoni-kose-koltuk-takimi-ornekleri-lazzoni-budka-kose-takimi

”Benim köşe takımım yeri geldiği kolaylıkla yatak haline getirebilmeliyim” diyenlerdenseniz bu takımın doğru bir seçim olduğunu belirtmek isteriz. Rahat bir oturma alanı sunan bu takım yeri geldiğinde küçük bir dokunuşla anında konforlu bir yatak haline dönüşebiliyor.

Böyle bir rahatlığı ve konforu evinizde yaşatıp aynı zamanda evinizin dizaynında İtalyan estetiğini ve şıklığını yansıtmak istemez misiniz ? Bizce bir değişiklik yapıp köşe takımlarınızı yenileyeceğiniz zaman tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Bu konuda sizlere ilham vermesi adına aynı zamanda diğer ürünleri görmek için Lazzoni’nin ürün gamına bir göz atın.

Lazzoni Budka Köşe Koltuk Takımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık