DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Lazzoni’den İtalyan Tarzı Yemek Odaları

8 ay önce
8 kez görüntülendi

Lazzoni’den İtalyan Tarzı Yemek Odaları

Yemek odalarınızı yepyeni dokunuşlarla buluşturmaya hazır mısınız ? Lükse tasarımı erişebilir kılan Lazzoni Mobilyanın ürünleriyle yemek odalarınızı elegan bir görünüme kavuşturmanız mümkün.

Ailenizle birlikte yapacağınız sabah kahvaltılarını , birlikte yiyeceğiniz akşam yemeklerini kimi zamanda özel yemek davetlerinizi özel ve  elit bir ortamda yeme zevkine erişmek için 2017 Lazzoni yemek odası takımı modellerine bakmanızı öneririz.

Şimdi arkanıza kısa bir süreliğine yaslanıp hem yaşam alanınızın çizgisini yükseltecek hem de yemek odalarınıza farklı bir yorum katacak olan Lazzoni yemek odası takımlarını birlikte inceleyelim.

Yemek odası takımlarına baktığımızda farklı yaşam tarzlarına hitap eden ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Hem klasik tarza hem de modern çizgiye hitap ederek yaşam dizaynlarına seslenen ürünleri bir arada bulmanız mümkün.

Her bir ürün özel yapım olup İtalyan çizgisini çok bir şekilde yansıttığını söyleyebiliriz. Yemek masalarını incelediğimizde her alana kolaylıkla uyum sağlayacak olan oval, dikdörtgen ve kare ebatlarına sahip olduklarını görmekteyiz. Bu da seçim konusunda işimizi kolaylaştırıyor.

Yemek masalarını incelemeye devam ettiğimizde işlevsel özellikleri dikkatimizi çekiyor.Lazzoni Mobilya bazı yemek odası takımlarında açılır kapanır yemek masasını tercih ederken bazı yemek masalarında da gizli bölümler kullanarak yemek masasının işlevselliğini artırmış.

Çok Kullanışı Yemek Masaları

Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi yemek masasının hem yan taraflarında hem de köşelerinde gizli bölümler yer almaktadır. Yeni bir depolama alanı sunan bu gizli bölümlere rahatlıkla yemek takımlarınızı, çatal bıçak ve kaşık setinizi yerleştirebilirsiniz. Ayrıca yemek sırasında kullanacağınız masa örtüsü, peçete ve bazı dekoratif aksesuarları buraya yerleştirebilirsiniz. 

Takımların renk alternatiflerine baktığımızda ise her zaman popülerliğini koruyan beyaz rengin ışıltısını yansıtan takımlar yer almaktadır.Ayrıca günümüzün trendini şık ve zarif bir şekilde yansıtan maple ve füme renk seçeneklerinin olduğunu görmekteyiz.

Yemek masasına eşlik eden sandalyelere baktığımızda ise yine özel yapımın olduğu modellerle karşılaşmaktayız. Sandalyeler son derece havalı bir görünüme sahip olmakla birlikte konforlu ve rahat bir oturma alanı sunmaktadır.

Konsol ve vitrin üniteleri de her bir yemek odası takımına ayrı bir görsel güzellik katmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık