DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yeni Trend Loft Daireler İçin Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Yeni Trend Loft Daireler İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni yapılan mimari yapılara baktığımızda loft tarzı dairelerin oldukça gündemde olduğunu görmekteyiz. Şimdilerde bir çok kişi küçük ve sıkısı dairelerde oturmak yerine daha ferah ve kullanışlı dairelerde oturmayı tercih ediyorlar.

Bizde bugün bu tercihleri göz önüne alarak loft stili daire dekorasyonu nasıl yapılması gerektiği konusunda önerilerimizi paylaşmak istedik.

Loft Tarzı Daire Dekorasyon Fikirleri

Loft stili ev dekorasyonların olmazsa olmazları arasında yüksek tavanlar yer alır.

Bunun yanı sıra bu stili diğer stillerden ayıran en önemli özellik duvarların olmayışıdır.

Bu sitilde duvarlarınızda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, öncelikle duvarlarınızın doğal yapısını korumanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Mobilya seçimine baktığımızda büyük boyutlara sahip aynı zamanda oldukça kullanışlı ve rahat mobilyaların tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Bu tarzın püf noktalarından biri de aydınlatmadır. Mekanınızda bu tarzın ambiyansını yaşatmak için endüstriyel tarzda aydınlatma araçlarını tercih etmelisiniz. Mesela ortamı aydınlatmak için metal kaseli ışıkları tercih edebilirsiniz. Loş bir aydınlatma aynı zamanda ortamda dekoratif bir unsurun bulunması için fenerleri tercih edebilirsiniz.

 

Yeni Trend Loft Daireler İçin Dekorasyon Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık