DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017

1 yıl önce
94 kez görüntülendi

Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017

Evimizin ya da işyerlerimizin dizaynı yenilerken zorlandığımız noktalardan biri duvar boyası renginin ya da renklerinin seçimidir. Çoğu zaman daha önce tercih ettiğimiz renk ve tonları kullanırız. Bazen de farklı renkler tonlara denemeyi isteriz. Bu tercihleri yaparken de aklımıza takılan sorular arasında ” acaba bu renk bu odaya gider mi ? ” ya da ”bu rengin biraz daha açık tonu ya da bir ton daha koyusunu mu tercih etseydik” yer alır.

Şimdi hem aklınızdaki sorulara yanıt bulmak hem de evinizin ve iş yerinizin ambiyansını değiştirip bambaşka bir görünüme kavuşturacak olan Marshall Boya iç cephe renk kataloglarına bakalım. Hem de yaşam alanlarınız için seçeceğiniz renklerin ortama nasıl bir enerji katacağını görelim.

marshall-boya-ic-cephe-renk-kataloglari-2017

Vazgeçilmez renk ve tonların yanı sıra Marshall Boya yeni sezon için renk paletinde birbirinden farklı renk ve tonlarına yer vermiş. Evlerinde sıcacık bir ambiyans oluşturmak isteyenler için kırmızı ve pembe renklerin tonlarından yararlanarak uçuk kırmızı ve pembelere renk paletinde yer vermiş.

İş yerinizin dizaynında elit bir görünüm mü elde etmek istiyorsunuz. Böyle bir görünüm elde etmenize yardımcı olmak için duvarlarınızda mor rengin tonları olarak tanımlayabileceğimiz violetler ve uçuk violetler renkleri tercih etmenizi öneririz.

yeni-sezon-marshall-boya-ic-cephe-renk-kartelasi

Hatırlasanız konunun girişinde duvar boyası rengi seçiminde bazen zorlanabildiğimizi tercih ettiğimiz rengin yaşam alanımızda nasıl görünüme kavuşturacağı konusunda aklımızda bir takım soru işaretlerinin olduğundan bahsetmiştik. Marshall Boya aklımızdaki sorulara hem yanıt vermek adına hem de tercih edeceğimiz rengin mekanda nasıl duracağını göstermek adına ” gör ve boya ” uygulamasıyla aklımızdaki sorulara cevap buluyor.

Hemen uygulamadan kısaca bahsedelim. Siz evinizin odasında hangi rengi düşündüğünüzü söylüyorsunuz. Sonra bu konuda yetkili kişiler seçtiğiniz rengin duvarda nasıl duracağını görsel olarak sizlere gösteriyor. Oldukça basit ve kolay olan bu uygulama sayesinde tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

marshall-ic-cephe-duvar-renk-kombinasyonlari

Bu sezon renk kombinasyonların ön planda olduğu görmekteyiz. Daha çok zıt renklerin kombinasyonların trend olduğunu söyleyebiliriz. En çok tercih edilen renkler arasında ise şunları sayabiliriz. Lavanta, tütsü, deniz kabuğu, kar tanesi, fırtınanın öncesi.

MARSHALL BOYA İÇ CEPHE RENK KARTELASI 2017

Aramalar:

  • marshall boya renkleri
  • marshall misafir odası renkleri
  • marshall boya renk kataloğu 2017
  • boya renk kartelası
  • marshall boya kataloğu
  • marşal boya renkleri
  • kartanesi hanki tonda boya
  • iç duvar boya renkleri
  • marshall boya renkleri 2017
  • Mrshall ic cephe renk kartele

Marshall Boya İç Cephe Renk Kartelası 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık