DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Marshall’dan Kolay Silinebilen Duvar Boyası

1 yıl önce
10 kez görüntülendi

Marshall’dan Kolay Silinebilen Duvar Boyası

Evde küçük bir çocuk varsa duvarların kirlenmesi an meselesidir. Önce duvarları bir tuval gibi kullanıp kendilerince resim çizeler. Bazen de bir bakmışsınız ki yağlı el izleri bir tablo gibi karşınızda size bakıyor. Tabi bunlarla da sınırlı değil. Biz büyüklerde zamanla küçük aksilikler yaşayıp kirletebiliyoruz. Mesela mutfağı ele alalım. Ocağın bulunduğu yer zamanla salça ve yağ lekesi birikimlerine neden olabiliyor.

Tabi her fırsatta değişik yöntemlere temizlemeye çalışıyoruz. Zamanla bu da duvarlara zarar verip rengin solmasına neden oluyor. Neyse ki artık bunun için oldukça etkili bir çözüm var. Nasıl bir çözüm, der gibisiniz ? Aslında bu konunun çözümü uzun süredir boya sektöründe hizmet veren yaşam alanlarımızı hareketlendirip renklendiren Marshall Boya’dan geliyor.

marshall silinebilir duvar boyası sil-pak

Ürün kataloğuna yeni giren kısa sürede başta çocuklu ailelerin tercih ettiği Sil – Pak iç cephe duvar boyasına talep gün geçtikçe talebin artığını  görmekteyiz. Hatta kısa sürede yılın ürünü oldu desek yeridir.

Su bazlı bir ürün olan, kolaylıkla uygulanabilen silikonlu ve yarı parlak bir görünüme sahiptir. Leke tutmayan özelliği ve geliştirilmiş özel formülü sayesinde lekeleri yüzeyde fazla tutmadan boncuklanma efekti uygulamasıyla anında temizleyebiliyorsunuz.

yeni sezon marshall iç cephe duvar boyası renkleri

Mutfaklarda oluşabilecek olan ketçap, mayonez ,meyve suyu çay,kahve lekeleri, ya da çocuğunuzun odasında oluşabilecek ruj, oje, boya ve daha zor lekelerden artık kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Bu arada sizlere temizlik konusunda küçük birde öneride bulunalım. Daha etkili bir temizlik için duvarlarınızın yüzeyinde oluşan lekeleri 3 saat içinde yumuşak ıslak bir bez yardımıyla eğer hafif ovalayarak rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca ürünü aldığınız yerden temizlik konusunda bilgi almanızı öneririz.

marshall sil-pak iç cephe duvar boyası

Temizlik alanında kolaylık sağladığı kadar yarı parlak görüntüsü sayesinde yaşam alanlarınıza yeni bir ışıltı ve yeni bir enerji de katıyor.

Böyle bir güzelliği ve böyle bir kolaylığı sağlayan bir ürününü en kısa zamanda yaşam alanlarınıza eklemek için size en yakın Marshall bayisine uğrayabilirsiniz.

marshall iç cephe sil-pak duvar boyası

Bırakın, sevgili çocuklarınız gönül rahatlığıyla duvarları çizsinler ve el izlerini bıraksınlar. Artık kolay ve pratik yollarla fazla zaman harcamandan kolaylıkla temizlemenize yardımcı olacak boyanız var.

 

 

Marshall’dan Kolay Silinebilen Duvar Boyası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık