DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mavi Duvar Rengi İle Farklı Ortamlar

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

Mavi Duvar Rengi İle Farklı Ortamlar

Yaşam alanlarımızın dizaynında renklerin etkisi büyüktür. Özellikle evimizin ya da iş yerimizin duvarları için tercih edeceğimiz renk ya da renk kombinasyonları duvarları canlandırdığı kadar ortama da yeni bir hareketlik yeni bir enerji kattığını bilmekteyiz.

Dönem dönem farklı renk ve tonların popüler olduğunu görmekteyiz. Bugünlerde evinize ya da iş yerinizin ambiyansında yeni bir görsellik katacak farklı bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı olacak bir duvar boyası rengi arayışı içindeyseniz sizlere mavi rengi öneririz.

Gökyüzünün sonsuzluğunu ve okyanusun derinliğini en güzel şekilde yaşam alanlarınızın duvarlarına yansıtarak daha fresh ve daha enerji yüksek bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak odalarını ele alalım. Rahat bir uyku uyumak için ve güne pozitif başlamak için odaya hakim olan renklerin etkisinin büyük bir rol oynadığını biliyoruz. Huzurlu, rahat bir uyku uyup güne de mutlu başlamak için mavi ve beyaz renk kombinasyonu uygulayabilirsiniz.

Aile bireyleriyle en fazla zaman geçirdiğiniz ortam olan oturma odaları. Genelde bu mekanın için düşünen konsept doğal, samimi ve sıcaktır. Tabi görsel açısından modern ve zarif olmalıdır. Böyle bir konsept oluşturmak için tercihinizi okyanus mavisinden yana yapabilirsiniz.

Misafirlerin ağırlandığı, özel yemek davetlerinde kapısı açılan salonların hem zarif bir görünüme kavuşturmak hem de bizim ve misafirlerimizin üzerinde pozitif bir enerji bırakması için turkuaz mavisi oldukça ideal bir tercih olacaktır.

mavi duvar boyası renk örnekleri

Sevgili hanımları için mutfağın yeri farklıdır. Gün içinde en çok uğradıkları zaman geçirdikleri mutfakların çalışma alanı açısından kolaylık sağlamasını ve çalışma ilhamı vermesi açısından de renk paletinden buz mavisi tercih edilebilir.

en güzel mavi banyo duvar renk görselleri

Biliyorsunuz günümüzde artık banyoların dizaynı da ön plana çıkmaya başladı. Banyoların insanlar üzerindeki rahatlatıcı özelliğini düşündüğümüzde banyo için uygun duvar boyası olarak açık mavi düşünülebilir. Hem beden olarak rahatlayacağınız gibi hem de zihinsel olarak da rahatlamanıza yardımcı olur.

Evin antresini de es geçmemek gerek. Antrenizin fiziksel özelliğini göz önüne alarak ürün yelpazesi için tercihinizi yapıp, göz estetiğine hitap eden bir görselliği kavuşturabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınızın dizaynında bütünlük sağlamış olursunuz.

MAVİ DUVAR DEKORASYON ÖRNEKLERİ

 

 

Mavi Duvar Rengi İle Farklı Ortamlar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık