DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Merinos Halı Koleksiyonu 2017 Palet Serisi

1 yıl önce
7 kez görüntülendi

Merinos Halı Koleksiyonu 2017 Palet Serisi

Bu kış evinizin dizaynına Merinos halılarla renk katmaya ne dersiniz ? Hatırlayacağınız üzere yakın bir zamanda sizlere yeni sezon Merinos halı koleksiyonu arasında yer alan halı serilerinden desenler ve modeller paylaşmıştık. Bugünkü konumuzda ise Merinos halı 2017 koleksiyonu içinde yer alan birbirinden renkli halıların yer aldığı Merinos Palet halı serisini sunuyoruz.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda her evin dizaynına hitap eden birbirinden farklı modellerin ve desenlerin yeri aldığı yepyeni bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Palet serisi hangi tarza hitap ediyor diye baktığımızda renk ve desen uyumlarıyla daha çok modern tarza hitap ettiğini görmekteyiz.

en-yeni-merinos-hali-serileri-palet

Gökyüzünün tüm renklerini kendi paletinde toplayan ve renklere estetikli dokunuşlar yaparak farklı bir görünüme kavuşturan Merinos yaşam alanlarımıza farklı bir renk ve ruh katıyor. Bir taraftan renklerin sıcaklıkları hem evin zemini hem de etrafı sararken bir taraftan da evimize yeni bir hareketlik kazandırıyor.

en-yeni-merinos-hali-ornekleri-ve-palet-serisi

Evinizin penceresinden dışarıda yayan yağmuru karı seyrederken bir taraftan odanızda baharın sıcaklığı tazeliğini evinizde yaşamaya ne dersiniz ? Bırakın kışın soğukluğu dışarı da kalsın siz rengarenk kelebek desenlerinin oluşan halınızı odanıza sererek baharın sıcaklığını evinizde yaşayın.

Son dönemlerde farklı desenleri arayanlar tercihiniz patchwork halılardan yana yapmakta ve bir çok halı koleksiyonları arasında bu halılara rastlamaktayız. Sizlerin de tercihiniz bu tür modellerden yana ise Merinos’un Palet serisi içinde yer alan patchwork halısına göz atmanızı öneririz. Hem modern hem de klasik çizginize hitap edecek bu desenler odanıza yeni bir enerji katacaktır.

Halı modelleri arasında tercih edilen diğer bir desen ise çiçek desenleridir. Yine bu serinin için bu desenlere yer verilmiş. Renklerinin birbirleriyle olan muhteşem ahengi çiçek desenlerle buluşarak tüm sıcaklığını evinize yansıtıyor.

Mutfağınızın dizaynında farklı bir görsellik oluşturmak isterseniz de yine bu seriye göz atmanızı öneririz. Mutfağınızın ruhuna hitap eden bir halı bulabilirsiniz.

en-guzel-merinos-cocuk-odasi-hali-gorselleri

Oturma odası, salon ve yatak odası derken sevgili çocuklarımızın odalarını da es geçmemek gerek. Bu serinin içinde sevgili çocuklarımızın odasına yakışacak rengarnek halılarda yer almaktadır.

MERİNOS HALI KOLEKSİYONU 2017 PALET SERİSİ

Merinos Halı Koleksiyonu 2017 Palet Serisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık