DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mobilya Alışverişinde Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Öneriler

5 ay önce
14 kez görüntülendi

Mobilya Alışverişinde Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Öneriler

Havaların ısınmasıyla birlikte düğün sezonu başlıyor. Düğün telaşı içerisinde olan çiftleri bir diğer yandan da ev döşeme, dekorasyon telaşı sarıyor. Birbirinden şık koltuk takımları, modern yemek odaları, gösterişli yatak odaları derken dekorasyon fikirleri için baktıkları her yerde kişiler kafalarının biraz daha karıştığını hissediyor.

uygun mobilya nasıl alırım

Uygun Mobilya Nasıl Alırım

Ev dekorasyonu konusunda düşük bütçeli aile ve çiftler biraz daha zorlanıyor. Düşük bütçeye hayallerindeki ev dekorasyonunu ortaya çıkarmak isteyen çiftler ise hayallerindeki eve kavuşmak için mobilya alışverişinde tasarruf yöntemleri konusunda derin araştırmalar yapıyor.

mobilya fiyatları

Mobilya Fiyatları

Vintage Modasından Yararlanın!

Vintage etiketi ile satılan mobilyaların bazı zamanlar fiyat etiketlerinin yanına bile yaklaşılmıyor. Eğer hayalinizde ev dekorasyonu vintage modasından geçiyorsa, gerçek vintage ürünleri kullanmayı deneyin. İkinci el, antika ve mezatçı gibi dükkanları sabırla dolaşarak uygun fiyata vintage parçalara kavuşabilirsiniz.

Mobilya Alırken Neye Dikkat Edilmeli

mobilya alırken neye dikkat edilmeli

Evinizde vintage dekorasyon modası etkisi yaratmak için çevrenizden de yardım alabilirsiniz. Annenizin kullanmadığı konsolu, teyzenizin eski koltuk takımı gibi yakınlarınızın size vereceği eşyaları biraz boya birkaç dokunuş ile geri kazanmanız mümkün.

Online Alışverişi Tercih Edin!

Dekorasyon konusunda birçok kişi mağazadan alışveriş yapmayı tercih ediyor. Online alışveriş giderek yaygınlaşsa da birçok kişi çeşitli kaygılardan dolayı bu yöntemi tercih etmeyebiliyor. Eğer sizde online alışverişe güvenmiyorsanız, bu sefer bir şans verebilirsiniz.

Mobilya Alırken

Mobilya Alırken

Mağazasında etiketinin neredeyse iki katı fiyata gördüğünüz koltuk takımını online dekorasyon mağazası kampanyasında çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık