DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Mobilya Kaplama Folyolarıyla Mobilyalarınızı Yenileyin

5 ay önce
23 kez görüntülendi

Mobilya Kaplama Folyolarıyla Mobilyalarınızı Yenileyin

Uzun süredir mobilyalarını kullanmak zorunda kalan ve yenisini alma imkanı olmayan kişiler için mobilya kaplama folyoları tam size göre. Gerek ekonomik imkanlardan dolayı, gerekse eski mobilyalarını değerlendirmek isteyen kişiler için bu folyolar adeta bir kurtarıcı gibidir.

mobilya yenileme yöntemi

Mobilya Yenileme Yöntemi

Evinizdeki boyası çıkmış, cilası çözülmüş, çeşitli nedenlerde deforme olmuş mobilyalarınızı nu yöntemle kaplayabileceğiniz gibi çok eskimeyen mobilyalarınızı da fakat değişiklik arzusu ile bu folyolar ile kaplayabilirsiniz. Eski mobilyalarını atmaya kıyamayanlar için bu yöntem idealdir.

mobilya folyosu mucizesi

Mobilya Folyosu Mucizesi

İstediğiniz Renk ve Desende Seçebilirsiniz

İstediğiniz renk ve desende mobilya kaplama folyosu seçerek mobilyalarınızı kaplamaya başlayabilirsiniz. Mobilyaların renginden ya da deseninden sıkılan kişiler için bu yöntem onlar için etkili ve ideal bir yöntem olacaktır. Ev tekstil ürünleri, online satış noktaları gibi çeşitli yerlerden bulabileceğiniz mobilya kaplama folyolarını satın alarak mobilyalarınızda en güzel şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey zevkinize uygun şekilde folyo seçimi yapmak.

mobilya değişimi

Mobilya Değişimi

Mobilya Kaplama Folyoları Nerelerde Kullanılır?

Pek çok kullanım alanları olarak zengin olan mobilya kaplama folyolarının kullanım alanları olarak masalar, mutfak dolapları, dolaplar, vitrinler, konsollar, sehpalar, beyaz eşyalar gibi pek çok yeri sayabiliriz. Yeteneğinize göre buraları bu folyolar ile en iyi şekilde dekore edebilirsiniz. Kullanımı boyaya göre daha kolay ve pratiktir. Alttaki yapışkanınızı dikkatlice çıkararak uygun şekilde istediğiniz alana kaplayabilirsiniz.

eski mobilyaları folyo ile yenileyin

Eski Mobilyaları Folyo İle Yenileyin

Aramalar:

  • mobilya folyosu nedir nerelerde bulunug
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık