DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mobilya Markasının Yeni Yüzü Çetmen

9 ay önce
23 kez görüntülendi

Mobilya Markasının Yeni Yüzü Çetmen

Uzun yıllardır mobilya sektörüne hizmet veren Çetmen mobilya yeni sezon ürünlerin tanımı için reklam filmde Demet Akalın’ı seçti. Sevgili sanatçı Demet Akalın 2017 Çetmen mobilya ürünlerin tanıtımı için ‘’Koltuk’’ şarkısını yeniden yorumladı.

Şimdilerde tv reklamlarında en çok beğendiğimiz reklamlar arasında yer alan bu markanın ürünlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Önce firmayı kısaca bir tanıyıp sonra geniş ürün yelpazesi içinde yer alan 2017 Çetmen Mobilya koltuk takımı modellerini, yeni sezon Çetmen Mobilya köşe takımı örnekleri ve en yeni Çetmen Mobilya yatak odası takımlarını sizlerin beğenisine sunacağız.

Firmanın tarihçesine şöyle bir göz attığımızda mobilya sektörüne 1962 yılında İzmir de ilk temellerini attığını görmekteyiz. Uzun yıllar kendi ürettiği mobilyaları sevgili müşterilerin beğenisine sunmaya başladı. Kısa sürede müşterilerinden gelen beğeniler ve talepler doğrultusunda 1995 yılında mobilya fabrikasının alt yapısını güçlendirerek daha fazla müşteriye ulaşmak için değişik illerde hizmet vermeye başladı.

Günümüze geldiğimizde birçok yaşam alanların ev modasına modern dizaynlarıyla yön verdiğini görmekteyiz. Yılların tecrübesi ile sürekli kendisini güncelleyip yenileyen firma sevgili müşterileri için daha rahat, konforlu ve modern yaşam alanları oluşturmalarına yardımcı oluyor.

Köşe Takımlarınızı Yeniden Yorumlayın!

Çetmen Köşe Takımı Modelleri Sandler

Hayallerinizdeki köşe takımlarını yeniden yorumlamanıza yardımcı olacak köşe takımları.  Modern çizgisi, şık görünümü ve fonksiyonel özellikleriyle konforun ve rahatlığın keyfine varın.

Ezber Bozan Tasarımlarıyla Yemek Odası Takımları Bayılacaksınız !

Marten Yemek Odası Takımı

Rengarenk pastel renklerin Retro esintisiyle buluştuğu yemek odası takımları odanızın enerjisini artıyor.

Sıcacık Yatakta Uyumanın Keyfine Varın!

Çetmen Natura Yatak Odası Takımı

Yatak odası stilinize yeni bir yorum katacak olan naif ve zarif çizgileri taşıyan bu takım doğanın tüm izlerini ve dokularını odanıza taşıyor. Modelde tercih ettiği renkler odanıza huzur katarken yatak üzerinde yer alan cibinlik detayı odanızda romantik bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı oluyor.

2017 Çetmen Mobilya Ürünleri ve FiyatlarıBURADAN öğrenebilirsiniz.

‘’ İşte Çetmen, İste Hayat’’ sloganıyla Yaşam Alanlarınızı Yenilemeye Hazır mısınız?

İşte yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek olan 2017 Çetmen mobilya ürünleri

2017 ÇETMEN MOBİLYA ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

 

Aramalar:

  • çetmen mobilya koltuk takımları ve fiyatları
  • çetmen segan yemek odası
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık