DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Banyo Dolabı Örnekleri ile BiancoA

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Modern Banyo Dolabı Örnekleri ile BiancoA

Banyo dizaynında farklı bir görünüm elde etmek için aynı zamanda daha modern ve kullanışlı banyo alanları oluşturmak için bu alandaki yenilikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün banyo mobilya alanında hizmet veren televizyonda pek reklamlarına rastlamadığımız bir markanın ürünlerini sizlerin beğenisine sunacağız.

Banyo mobilya sektöründe yeni bir dönem başlatan banyolarımızı yepyeni bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olan Bianco A ‘yı konuk oluyoruz. Hem kendisini kısaca tanıyalım, hem de Bianco A banyo mobilya ürünlerini yakından görelim,istedik.

1991 yılında Çanakkale de faaliyete başlayan firma, banyolarımızı yepyeni bir görünüme kavuşturmak adına günümüzün modern çizgilerini farklı yorumlar katarak banyolara yansıtmaya başladı. Değişik ebat ve modellere yer vererek kısa sürede banyo mobilyaları arasında en çok tercih edilen markalar arasında yer almaya başladı. Müşterilerin isteklerini ön planda tutarak yüksek kalite,ekonomik fiyat, fonksiyonel ve estetik üretim gibi unsurları kendisine ilke edinmiştir.

Firmamızın kısaca bu tanıtımından sonra şimdide banyolarımıza yeni güzellikler katacak olan BiancoA banyo dolabı örneklerine bakalım.

kucuk-banyolar-icin-lavabolu-banyo-dolabi-ornekleri-biancoa-banyo-dolaplari

Banyo dizaynında farklı bir tarz ve ambiyans yaratmak istiyor ama bir türlü farklı bir banyo mobilyası bulamadığınızı düşünüyorsanız yönünüzü BiancoA banyo mobilyalarına çevirmelisiniz. Aradığınız farklı ürünleri bu adreste bulmanız mümkün.

 biancoa-banyo-dolaplari

Sadelikten yana mısınız ? Aynı zamanda estetik bir görünümü olmasını mı istiyorsunuz ? Birde estetiğin yanı sıra kullanım kolaylığı da olmasını isteyenlerden misiniz ?

Aklınızda tasarlamış olduğunuz banyolarınıza yansıtmak istediğiniz güzelliği bir arada size sunan bu ürünler tam size göre. Modern çizginin hakim olduğu sadeliğin ve estetiğin birleştiği noktada görselliği sunan aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle ön planda olan bu ürünler hayallerinizi gerçeğe çevirmenize yardımcı oluyor.

Büyük ya da geniş alanları dizayn etmek her zaman için kolaydır. Önemli olan dar ya da küçük alanları hem kullanışlı hem de göz estetiğine hitap edecek şekilde dizayn etmek önemlidir. Küçük ve dar alanlarda özgün tatlara yakalamak adına ; fonksiyonel özelliklerin ön planda olduğu düz ve yalın tasarımlarıyla farklılık yaratmak üzere tasarlanmış olan modern banyo dolabı örneklerini burada bulabilirsiniz.

BIANCOA BANYO DOLABI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

Modern Banyo Dolabı Örnekleri ile BiancoA Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık