DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Bellona Köşe Takımı ve Fiyatları (Cantona)

1 yıl önce
27 kez görüntülendi

Modern Bellona Köşe Takımı ve Fiyatları (Cantona)

Oturma odalarınızın ya da salonlarınızın dizaynına hakim olan çizgiden sıkıldınız ve bugünlerde çizginizde biraz değişikliğe gitmeyi düşünüyorsunuz. Bu değişimi gerçekleştirmek adına işe oturma grubunuzdan başlamayı düşündüğünüzü varsayalım. Böyle bir oturma grubu seçmeliyim ki ; hem görünüm olarak salonuma ya da oturma odama modern ve zarif bir çizgi yansıtsın. Hem de rengiyle ve deseniyle de pozitif bir enerji, yaysın diye mi düşünüyorsunuz.

yeni sezon bellona köşe takımları ve fiyatları

CANTONA KÖŞE TAKIMI : 3.345,00

Oturma odalarınızın yeni konsepti için aklınızda bu ve buna benzer düşünceler var ise sizlere Bellona’nın yeni sezon köşe takımlarını incelemenizi öneriz. Her bir Bellona köşe takımı farklı zevklere hitap ederek yaşam alanlarına modern bir çizgi yansıtarak mekanın ambiyansına pozitif bir enerji yayıyor. Görselliği ile göz estetiğine hitap ettiği gibi uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle de bütçenize hitap ediyor.

bellona cantona köşe takımı ve fiyatı

Evinizin ambiyansını değiştirecek olan Bellona’nın yeni oturma grubu ürünlerinden olan Cantona köşe takımını sizler için inceledik.

Koltuk kumaş renklerinde farklı renkleri seçerek farklı zevklere hitap ettiğini görmekteyiz. Zigana marsala, zigana lacivert,mor ,sarı ve turkuaz gibi pastel renklerini tercih ettiğini görmekteyiz. Her bir konsepti modellere farklı bir sıcaklık kattığını görmekteyiz.

en yeni bellona cantona köşe koltuk takımı örnekleri

Bellona Cantona köşe takımı köşe ünitesi ve berjerden oluşmaktadır. Oldukça ergonomik bir tasarıma sahip olduğu ilk bakışta anlaşılıyor. Odanızın fiziksel özelliğine göre köşesini duruma göre sağ ve sol şekilde kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bu imkan sayesinde istediğiniz zaman değişim yapıp odanızın farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

bellona cantona köşe takımı görselleri

Takıma baktığımızda yüksek ayaklar dikkatimizi çekiyor. Yerden yüksek olan bu ayaklar sayesinde takımı yerinden oynatmadan kolaylıkla temizlik işinizi de yapabilirsiniz. Temizlik işini kolaylaştıran diğer bir alternatif ise kumaşların kolay temizlenebilir olmasıdır.

Takımın diğer özellikleri arasında ise zero Wall özelliğini söyleyebiliriz. Bu özelliği sayesinde koltuğunuzu yerinden oynatmadan küçük bir dokunuşla anında yatak haline çevirebilirsiniz. Bu sayede hem yatılı misafirleriniz için konforlu ve rahat bir yatak kazanmış olursunuz. Hem de siz istediğiniz zaman uzanıp dinlenebilir ya da uzanarak televizyon keyfinize keyif katabilirsiniz.Aynı zamanda depolama özelliği sayesinde fazla eşyalarınızı bu alana yerleştirebilirsiniz.

Aramalar:

  • bellona köşe takımları ve fiyatları
  • bellona köşe takımı cantona
  • bellona köşe koltuk takımları ve fiyatları

Modern Bellona Köşe Takımı ve Fiyatları (Cantona) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık