DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Modern Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri

Yaz boyunca güneşin tadın doyasıya çıkardığımız bahçelerimiz artık kendisini yavaş yavaş kış mevsimine hazırlıyor. Sonbaharın yaşandığı bugünlerde evlerin hem iç hem de dış dizaynında kışa hazırlıklar var. Bizde boş durmayalım dedik ve bugünlerde kışında bahçesinin tadını çıkarmak isteyenler için kış bahçesi dekorasyonları ele alalım,istedik.

en-guzel-kis-bahcesi-dekorasyon-fikirleri

Kışın bahçenizin tadını aile bireylerinizle birlikte doyasıya yaşamak için bahçenizin bir bölümüne tarzınıza ve zevkinize hitap edecek bir masa ve sandalye yerleştirebilirsiniz. Kimi zaman ailenizle birlikte kimi zamanda sevdiklerinizle birlikte sabah kahvaltılarınızı ya da akşam yemeklerinizi bahçenizde yiyebilirsiniz.

Mobilya seçimi

Konforlu ve rahat bir ortam oluşturmanıza yardımcı olmak adına bahçe mobilyaları arasında köşe takımlarını bakabilirsiniz. Hem oturma açısından hem de uzanma açısından oldukça size rahatlık sağlar.

Isınma aracı olarak Şömine

Bu alanda geçirdiğiniz zaman diliminde ısınmak için şömine kullanabilirsiniz. Hem soğuk ve yağışlı kış günlerinde ortamı ısıtmak için hem de romantik bir ambiyans oluşturmak için şömine iyi bir tercih olacaktır.

kis-bahcesi-dekorasyon-fikirleri

Size özel gizli bir alan

Bahçenizin bir bölümünü cam bir panelle düzenleyerek kendinize ait bir alan düzenleyebilirsiniz. Bu alanda günün yorgunluğunuzu üzerinizde atmak için spor alanı olarak kullanabilirsiniz. Ya da bu alanı hobi alanı olarak kullanabilirsiniz. Küçük bir resim atölyesi ya da hobi odası olarak dizayn edebilirsiniz.

Aydınlatma

Oluşturacağınız alanın büyüklüğüne ve genişliğine göre farklı aydınlatma araçları kullanabilirsiniz. Bahçenizin girişi için led aydınlatma sistemlerini kullanabileceğiniz gibi farklı şekillerde dizayn edilmiş aydınlatma araçları da kullanabilirsiniz.

Dekoratif Aksesuarlar

Hem aydınlatma aracı olarak kullanacağınız hem de dekoratif bir unsur olarak kullanacağınız bir aksesuar arayışı içindeyseniz sizlere dekoratif fenerleri önerebiliriz. Bunun dışında zevkinize hitap edecek aksesuarları kullanabilirsiniz.

Kışa özel bitkiler

Toprakla uğraşmayı seviyor ve çiçek yetiştirme gibi hobileriniz varsa mevsimine uygun bitkiler yetiştirerek bahçenizi canlandırabilirsiniz.

Cam Balkon

Son dönemlerde can balkon uygulamalarının değişik versiyonların dış mekanlarda görmemiz mümkün. Sizlerde bahçenizin bir bölümüne bu uygulamayı yapabilirsiniz. Eğer bahçeniz yok ise evinizin terasına ya da balkonuna bu uygulamayı yaparak kış manzarasını en güzel şekilde seyredebilirsiniz.

KIŞ BAHÇESİ DEKORASYON FİKİRLERİ VE ÖRNEKLERİ

 

Modern Kış Bahçesi Dekorasyon Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık