DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Lazzoni Dresuar Tasarımları

10 ay önce
9 kez görüntülendi

Modern Lazzoni Dresuar Tasarımları

Salon ya da antre dizaynında göz alıcı ayrıntılardan biri dresuarlardır. Dresuar’ın ne olduğunu kısaca tanımlayacak olursak şöyle tanımlayabiliriz. Fransızca’dan dilimize yerleşen ”Dresuar” evlerimizin antresinde ve salonunda kullandığımız düz ayaklı olan sehpaya benzeyen bir mobilya türüdür.

Şimdi sizlere yaşam alanlarınızın dizaynı göz alıcı bir güzellik oluşturacak olan yeni sezon Lazzoni dresuar modellerinden bahsetmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi evlerimizde lüks bir görünüm kavuşturmak istediğimizde tercih ettiğimiz mobilyalar arasında Lazzoni gelir. Lazzoni mobilya oturma odası,yatak odası ve salon mobilyalarında olduğu gibi diğer mobilya ürünlerinde şık ve zarif görünüme sahip ürünleri bulunmaktadır.

Zarif,Şık ve Estetik Bir Arada

Evinizin antresinin ambiyansını değiştirecek son derece zarif ve şık bir görünüme sahip bir dresuar görmekteyiz. Dilerseniz bu ürünü yatak odanızın konseptine ekleyerek odanızda elit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mükemmel lake uygulaması ile görsel estetiğin ön planda olduğu bu ürün klasik çizginin vazgeçilmez bir parçası olarak bulduğu ortama farklı bir ambiyans katıyor.

Görsel Estetiği Kadar Fonksiyonel Özellikleriyle de Göz Dolduruyor.

Joyce Elizabeth imzası taşıyan bu ürün ise görsel estetiğin yanı sıra işlevselliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Tek çekmecesi bulunan bu ürünün gördüğünüz üzere çekmecenin iç hacmi oldukça geniş. Geniş iç hacmi sayesinde bu alanı küçük bir depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

Detaylar Zarif İşçilikte Gizli.

Evinizin antresine yerleştireceğiniz bu dresuar sayesinde evinize gelen misafirlerinize yaşam alanlarınızın dizaynın inceliği ve zarafeti hakkında ilk izlemleri vermiş olacaksınız. Ürünün özelliklerine baktığımızda iki çekmeceli ve alt bölümden oluşan sade bir görünüme sahip aynı zamanda modern bir çizgisi olduğunu görmekteyiz.

Hem Modern, Hem de Klasik Çizgiye Hitap Ediyor.

Yaşam alanınızın çizgisinde ister klasik tarz ister modern çizgi hakim olsun, zarif ve etkili bir görünüm için bir dresuar yeter size. İster yaşam alanlarınızın antresinde kullanıp elit bir görünüm oluşturun. İsterseniz de salonunuzda kullanıp elegan bir görünüm elde edin. Ya da farkınızı konuşturmak için yatak odanızda kullanıp farklı bir yorum katabilirsiniz. Tamamen sizin ince zevkinize kalmış.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık