DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Mondi Köşe Takımları (Venita)

8 ay önce
11 kez görüntülendi

Modern Mondi Köşe Takımları (Venita)

Merhaba sevgili arkadaşlar. Yeni bir köşe takımı modeliyle sizlerle birlikteyiz. Bugün sizlere Mondi mobilya köşe takımları içinde yer alan Mondi Venita Köşe Takımını tanıtacağız.

Köşe takımınızın eskidiğini düşünüyorsanız bugünlerde bütçenize uygun bir köşe takımı arayışı içindeyseniz Mondi mobilyanın ürün gamında yer alan bu ürününü incelemenizi öneririz. Hazır şuan buradayken vakit kaybetmeden ürünü birlikte incelemeye başlayalım.

Bir eve konforu ve rahatlığı getiren oturma grupları arasında köşe takımları yer alır. Her odaya kolaylıkla uyum sağlayıp fonksiyonel özellikleriyle rahatlığı sunan bu takımlar evlerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Şimdi uzun süre evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Mondi Venita köşe takımı modeline bir göz atalım.

Bu modelde her mevsim odanıza sıcaklık katacak aynı zamanda enerjisini yükseltecek pastel renkler tercih edilmiş.

İki farklı renk alternatifi bulunmakta. Zevkinizin doğrultusunda dilerseniz tercihinizi köşe takımında krem berjerde kiremit rengi tercih edebilirsiniz. Ya da son zamanların trend renklerinden olan su yeşili ve pudra renginden oluşan takımı tercih edebilirsiniz.

Her iki durumda pastel renklerinin sadeliğini ve kendine özgü zarafetini yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz.

Bir taraftan sizler rahat ve konforlu bir oturma alanı sunarken bir taraftan da rahat bir yatak imkanı sunuyor. Diyelim ki  yakın bir arkadaşınız birkaç gün sizde kalacak. Şimdi onun için yatabileceği bir yer ayarlamanız gerek. Yapmanız gereken tek şey köşe takımını yerinden oynatmadan tek bir dokunuşla yatak haline getirmek. Oturma alanından bir anda rahat bir yatağa çevirmiş olacaksınız.

Tabi sadece yatak olma özelliğin yanı sıra sadık olma özelliğine de sahip. Ünitenin alt kısmını depolama alanı kullanmak içinde oldukça müsait. Dilerseniz misafiriniz için kullanacağınız yastık, çarşaf ve pike takımını bu alana yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz evdeki bazı eşyaları saklamak için yine bu alanı kullanabilirsiniz.

Berjeri köşe ile kombin edebileceğiniz gibi dilerseniz berjeri tek de kullanabilirsiniz.Odanın farklı bir köşesine konumlayıp kendiniz için dinlenme köşesi ayarlayabilirsiniz.

Gelelim işin ekonomik boyutuna. Mondi Venita köşe takımı fiyatı ; 4.856,00. Tabi bu fiyatın her an değişme imkanın olduğunu unutmamak gerek.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık