DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Renkli Çizgili Halılara Bayılacaksınız !

10 ay önce
18 kez görüntülendi

Modern Renkli Çizgili Halılara Bayılacaksınız !

Kış dekorasyonların vazgeçilmez unsurlarından biri olan yeni sezon halı modellerinden oluşan yeni bir konuya sizlerin evine konuk oluyoruz.Bu sezon halı sektöründe hizmet veren firmalar ürün gamında çizgili halılara ağırlık verdiğini görmekteyiz.Sezonun yeni trend halılarından oluşan evinize yepyeni enerji katacak olan birbirinden şahane renkli çizgili halı örneklerimizi birazdan sizlerin beğenisine sunacağız.

 

Yaşam alanlarınızın dizaynında canlı renkler hakim ise ve bu renk çizgisini tamamlayacak olan yeni halılar arayışı içindeyseniz modern çizgide dizayn edilmiş olan çizgili halıların tamam da size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Küçük dokunuşlar ile evinizin konseptini yenileyebilir daha fazla renk katarak dekorasyon alanızdaki tarzınızı biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bazen küçük bir dokunuş ile mekanın ambiyansını değiştirmeye yetiyor.Mesela evimizin antrelerini ele alalım. Bu alana sereceğiniz basit bir halı antrenin ambiyansını değiştirmeye yardımcı olacaktır.

Son dönemlerde iç mekanlarda modern çizgi yansıtmak için halı modelleri arasında canlı renklerden oluşan çizgili halılara oldukça talep olduğunu da görmekteyiz. Evimizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğimiz mekanın konspetine rahatlıkla uyum sağlayacak olan bu halılar yatak odasında kullanabilirsiniz. Yatak odanıza hakim renklerden oluşan bir halı seçerek yatak odanızın konspetini yenileyebileceğiniz gibi sıcacık huzur dolu bir atmosferde oluşturabilirsiniz.

Sade ve modern çizgiyi oturma odalarınızda yansıtmak isterseniz de tercihinizi yine bu yönde yaparak hayalinizdeki konseptte kavuşabilirsiniz.

Çocuk odalarını da es geçmemek gerek. Bilirsiniz evin en renkli,canlı ve cıvıltılı mekanlardan biri çocuk odaları ve bebek odalarıdır. Bugünlerde bebek odası dekorasyonu hazırlığı içindeyseniz hem ortama hareket katmak hem de dekoratif bir unsur olarak rengarenk bebek odası halıları arasından seçim yapmanızı öneririz.

Sevgili arkadaşlar evinizin konseptini kışa uyarlamak için yeni halı arayışı içindeyseniz ve farklı desenlerin hakim olduğu bir halı arayışı içindeyseniz bu önerilerimizi dikkate almanızı öneririz.

Şimdi sizlere yaşam alanlarınıza yeni bir enerji katacak olan ve bu konuda sizlere ilham verecek olan son derece şık tasarımlarıyla evinizin ambiyansını değiştirecek olan modern,renkli ve çizgili halı görsellerinden oluşan galerimizi sunuyoruz.

2017 ÇİZGİLİ HALI MODELLERİ

 

Modern Renkli Çizgili Halılara Bayılacaksınız ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık