DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Tasarımlarıyla Aldora Köşe Takımları

9 ay önce
8 kez görüntülendi

Modern Tasarımlarıyla Aldora Köşe Takımları

Modern tasarımlarıyla ilgileri üzerine toplamayı başaran Aldora Mobilya yeni sezon ürünleriyle de ilgileri üzerine toplamaya devam ediyor.

Aldora Mobilya, sevgili müşterilerine hizmet sunarken şu ilkeleri benimseyerek ürünleri tasarlıyor. Öncelikle müşterilerin ne istediği iyi biliyor. Yaşam alanlarının onlar için ne ifade ettiğini, nasıl bir ortamda kendilerini daha rahat aynı zamanda daha mutlu hissedeceklerini belirleyerek her bir ürünü büyük bir titizlikle hazırlıyorlar.

Müşterilerin isteklerini göz önünde tutarak onlara en iyi yaşam alanlarını dekore etmek için sürekli bir yenilik ve değişim içindeler. Mobilya trendlerini yakından takip edip en güzel tasarımları hazırlayıp uygun fiyatlarda sunmayı ihmal etmiyorlar.

Gelelim, şimdi sizlerle paylaşım ürünlere. Evlerin vazgeçilmez oturma grupları arasında yer alan tüm aile bireylerin bir arada olup konforun ve rahatlığın tadını çıkartığı köşe takımlarını sizlerle paylaşacağız. 2017 Aldora köşe takımı modellerine baktığımızda modern çizginin ön planda olduğunu görmekteyiz. Özellikle küçük odalar için oldukça ideal ve kullanışlı köşe takımlarının ürün gamında yer aldığını söyleyebiliriz.

Sıcacık Bir Oda İçin Bir Köşe Takımı Yeter !

NEXA

Küçük ve dar bir odayı en iyi şekilde dizayn etmek için tercih edilen mobilyaların büyük bir payı vardır. Özellikle seçilmiş olan oturma grubunun her şeyden önce mekanı dar göstermemeli, aynı zamanda kullanım alanı bırakmalıdır. Bu nedenle küçük oturma odalarında ya da salonlarında en çok köşe takımları tercih edilir.

Eğer küçük bir odaya sahipseniz bu odayı en iyi şekilde dizayn etmek konforu ve rahatlığı doyasıya yaşamak istiyorsanız tercihiniz Aldora Nexa köşe takımından yana yapabilirsiniz. Rahatlığın şıklıkla dizayn edildiği hareket edebilen kenarıyla odaya hareketlik katan bu köşe takımı odalarınıza yeni bir görünüm kazandıracaktır.

Geçmişin Günümüze En Zarif Yansıması

CHESTER

Zaman zaman geçmişin izlerini günümüze taşımayı severiz.Geçmiş günlerin yaşanmış o büyülü atmosferini günümüzün çizgiyle birleştirip yaşam alanlarımıza en iyi şekilde yansıtırız. Tıpkı Chester koltuk takımları gibi.

Geçmişten ilham alınıp günümüzün trendine uygulanan Aldora Chester köşe takımı modelleriyle yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş yapmaya ne dersiniz?

ALDORA KÖŞE TAKIMI MODELLERİ 2017

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık