DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Yatak Odası Takımlarıyla Mondi (Piero)

7 ay önce
8 kez görüntülendi

Modern Yatak Odası Takımlarıyla Mondi (Piero)

Mondi mobilyanın yepyeni ürünleriyle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Bugünkü ürün gamımıza Mondi Piero yatak odası takımı yer alıyor. Başta yakın bir zamanda evlenecek olan çiftlerimiz olmak üzere yatak odalarını yenilemeyi düşünenler için Mondi mobilyanın bu çiçeği burnunda yatak odası takımını beğenilerine sunuyoruz.

Birçok kişinin tercih ettiği mobilya markaları arasında yer alan Mondi sevgili müşterileri için kalitesini ön planda tutarak günümüzün trendini geleceğin trendi ile birleştiren, oldukça kullanışlı mobilyaları uygun fiyatlarda bizlere sunmaya devam ediyor. Mondi Piero yatak odası takımı da bunlardan biri.

Bugün küçük bir değişiklik yaparak önce fiyatı hakkında küçük bir bilgi verelim. Sonra ürünümüzü tanımaya başlayalım.

Mondi Piero yatak odası takımı fiyatı ; 3.842,00. Fiyat konusunda şöyle bir açıklama yapmakta fayda var. Öncelikle fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkı Mondi’ye aittir. Bunun yanı sıra yatak odası üniteleri içerisinde yer alan gardırop modeline (5 kapaklı gardırop, 6 kapaklı gardırop ve sürgü kapaklı gardırop) göre de fiyatlar değişmektedir.

Hayalinizdeki yatak odası dizaynında modern çizginin hakim olduğu küçük detaylarla şık bir görünümü olan yatak odası takımı yer alıyorsa bu ürün tam sizlik olduğunu söyleyebiliriz. Modern ve şık bir görünüm oluşturmanın yanı sıra odanızın ambiyansında huzuru ve mutluluğu da oluşturacaktır.

Yatak odası takımına şöyle bir baştan aşağı süzdüğümüz de dış yüzey kaplamada fildişi ve meşe renginin tercih edilerek şık bir görsellik oluşturduğunu görmekteyiz. Ayrıca takımı oluşturan üniteler arasında yer alan şifonyer ve tuvalet aynasının kapaklarında ve çekmecelerinde, gold renkli fitilleri ile özel olarak tasarlanmış olan taşlı kulplara yer verilmiştir. Bu küçük ayrıntı takımı zarif ve elit bir görünüme kavuşturmaktadır.

Takımı oluşturan üniteler içinde yer alan gardıropların içini incelediğimizde ise fonksiyonel ayrıntılar gözümüze çarpıyor. Elbise askılıkları, raflar ve bölmeler gardırop içi fonksiyonel özelliği artıran ayrıntılar içinde yer almaktadır.

Şık ve zarif bir görünüme sahip olan tuvalet masası da fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.Tuvalet masasının çekmecesinde takılarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bölümler yer almaktadır.

Hem modern, hem kullanışlı, hem de şık….

Modern Yatak Odası Takımlarıyla Mondi (Piero) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık