DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Modern Yatak Tasarımları 2017

10 ay önce
9 kez görüntülendi

Modern Yatak Tasarımları 2017

Ev dizaynında her oda için ayrı bir özen gösterilir. Söz konusu yatak odası olduğunda bu özen iki katına çıkar. Neden mi ?

Çünkü yatak odaları bizi yeni bir güne huzurlu,mutlu aynı zamanda pozitif ve enerji dolu başlamamıza yardımcı olan mekandır. Aynı zamanda günün yorgunluğunu,stresimizi üzerimizden atmaya yardımcı olur. Evde huzuru,sakinliği bulduğumuz bir sığındığımız bir liman gibidir.

Bir yatak odasının dizaynı ne kadar iyi olursa bizde kendimizi iyi hissederiz. Bu noktada yatak odasının dizaynı için seçtiğimiz renkten tutunda seçtiğimi yatağa kadar önemlidir. Hazır söz yataktan açılmışken yeni sezon yatak modellerini gördünüz mü ?

Birazdan sizlerle paylaşacağımız birbirinden modern çizgilerin hakim olduğu yatakları gördüğünüzde en kısa zamanda yataklarınızı değiştireceğinizi düşünüyoruz.

Huzurlu bir uykuya davet ediyor.

Yeni sezonun yataklarına baktığımızda alışılagelmiş ebatlarda görmeye alışkın olduğumuz kare ya da dikdörtgen şeklindeki yataklar yerlerini farklı formantlarda dizayn edilmiş yataklara bıraktığını görmekteyiz. Yukarıdaki görselde gördüğünüz üzere birazdan galeride göreceğiniz üzere şimdiki yataklarda daha bir yere yakın yatak modellerinden oluştuğunu görmekteyiz.

Bu arada piyasada bu yatakları yere yakın yatak olarak bulabileceğiniz gibi Japon tarzı yatak olarak ta bulabilirsiniz. Aklınızda bulunsun.

Elegan bir görünüm için yatak başlığı önemli bir ayrıntı

Son dönemlerde sık sık karşılaştığımız modellerden biri de yuvarlak yatak modelleridir.Özellikle genç çiftler tarafından tercih edilen bir model olduğunu görmekteyiz. Yaşam alanlarında minimalist bir çizgi oluşturmak isteyenler ayrıca küçük ve dar odalar için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

Peki yeni bir yatak odası takımı seçerken ya da sadece yatağı değiştirirken nelere dikkat etmeliyiz,konusuna da kısaca bir değinelim.

Öncelikle rahat ve konforlu olması gerekir. Başınızı yastığa bıraktığınızda sizi rahatlıkla uykuya daldırmalı. Sabah uyandığınızda ise sırt ve boyun ağrısı gibi durumlarla karşılaşmamak gerekir.

Seçeceğiniz yatağın rahatlığı kadar görselliği de oldukça önemlidir.Odanızın kapısını açar açmaz yatağınız görselliği ile hem ruhunuzu hem de bedeninizi rahatlatmalıdır.

Yatağınızın görsel estetiğini bir adım daha ön plana çıkarmak için yatak başlığının seçimi de önemlidir.

MODERN YATAK TASARIMLARI VE GÖRSELLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık