DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi 2017 Köşe Takımları(Liza)

11 ay önce
19 kez görüntülendi

Mondi 2017 Köşe Takımları(Liza)

Mobilya alanında üst düzeyde hizmet veren Mondi mobilyanın yeni sezon ürünlerini incelemeye devam ediyor. Evimize yeni bir güzellik katacak olan aynı zamanda konforu ve rahatlığı da sunacak olan köşe takımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Yeni bir yıla sayılı günler kala köşe takımı ürün gamında yer alan Mondi Liza Köşe Takımını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

en-yeni-mondi-kose-takimi-ornekleri-liza

Mondi yaşam alanların vazgeçilmez oturma grupları arasında yer alan köşe takımlarına yeni bir yorum katarak daha da vazgeçilmez hale getirdiğini görüyoruz. Bunun son örneği olarak da yakın bir zamanda sevgili müşterilerinin beğenisine sunduğu Liza Köşe Takımıdır.

Şimdi bu takımı biraz daha yakından inceleyelim.

yeni-sezon-mondi-kose-takimlari-ve-fiyatlari

Biliyorsunuz bu yıl mobilya dizaynlarında en önemli detaylar arasında makrome işçiliği ön plandaydı. Nubuk kumaş üzerine dizayn edilen bu üründe ince detay olarak makrome işçiliğini görmekteyiz.

modern-kose-takimlari-mondi-liza-kose-takimi

Tercih edilen kumaş renklerine baktığımızda ise yine günümüzün trend renklerinden olan milano sarı- kahve düz ve pola mavi – gri düz renklerin tercih edilip sade aynı zamanda şık bir görünüm elde edilmiş.

mondi-liza-kose-takimi

Aslında bu takım sade ve şık görünümün yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle daha çok dikkatleri üzerine çektiğini görmekteyiz. Fonksiyonel özelliği yanı sıra size ve misafirlerinize sağlayacağı ekstra rahatlığıyla evinizin en güzel köşesine kurulmanın sinyallerini veriyor. Görsel estetiğini ve zarifliğini tamamlayan diğer bir unsur ise yüksek ayaklarıdır.

Ayrıca genel olarak bazı köşe takımlarında bulunan fonksiyonel özellikler bu üründe mevcuttur. Odanızın şekline göre koltuğun köşesini sağ ya da sol olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman tek bir hareketle koltuğunuzu son derece rahat bir yatak haline getirebilirsiniz.

Sağlamış olduğu üst düzey konfor ve rahatlığıyla keyifli anlar yaşatır.

Temizlik alanında işinizi kolaylaştırmak için kolay temizlenebilen kumaş tercih edilmiş. Aynı zamanda yüksek ayaklar tercih edilmiş.

Evinizin en güzel köşesine böyle bir köşe takımı gerekli diye düşünüyorsanız,yeni bir yıla yeni bir köşe takımı ile girmeyi planlıyorsanız bu ürünü değerlendirmeye almanızı öneririz.

Peki fiyatı nedir?Diye aklınızdan geçiriyorsanız aşağıdaki detaylı bir şekilde verilen fiyat listesine bakabilirsiniz.

mondi-liza-kose-takimi-fiyati

Mondi 2017 Köşe Takımları(Liza) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık