DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi 2017 Yemek Odası Takımları (Piero)

8 ay önce
11 kez görüntülendi

Mondi 2017 Yemek Odası Takımları (Piero)

Şöyle bir modern çizgide şık ve zarif bir yemek odası takımı olsa da alsam, diye düşünenler için fırsatı ayaklarına kadar getiriyoruz. 2017 Mondi yemek odası takımları arasında yer alan modern çizgiye hitap eden Mondi Piero yemek odası takımını sizler için inceledik.

Mondi mobilya modern çizgiyi şık bir şekilde evlerine yansıtmak isteyenler için yeni ürünleri ürün yelpazesine eklemeye devam ediyor. Çok kısa bir süre önce yemek odası bölümüne yeni ürünler ekleyerek müşterilerinin beğenisine sundu.

Bizde bu aralarına yeni katılan mobilya ürünleri arasından Mondi Piero yemek odası takımını sizlerle paylaşmak istedik.

Sevgili ailenizle , dostlarınızla ve arkadaşlarınızla evde vereceğiniz yemek davetlerini samimi bir ortama geçmesine yardımcı olacak modern ve şık bir yemek odası takımı olduğunu söyleyebiliriz. Yaşam alanınızın çizgisinin oluşturduğu şıklığı tamamlamanız için bu takım oldukça ideal.

Şimdi Piero yemek odası takımını biraz daha ayrıntılı şekilde incelediğimizde gözümüze yemek odası takımın yüzeyinde tercih etmiş olduğu gold rengi, meşe rengi ve fildişi renginin muhteşem uyumu çarpıyor. Fildişi ve meşe rengi takıma doğal bir sıcaklık verirken, gold renk detayı da modeli zarif bir görünüme kavuşturduğunu görmekteyiz.

Zarif şıklığı ortaya çıkartan diğer ayrıntılar arasında ise şunları söyleyebiliriz. Konsol aynasında kullanılan led aydınlatma. Bu küçük ayrıntı bile takımın albenisini artırdığını söyleyebiliriz. Hem dekoratif bir unsur hem de mekanı aydınlatmak için iyi bir fikir.

Konsol ve vitrini incelediğimizde ise çekmece ve dolapların kulpların da kullanılan taş detayları dikkatimizi çekiyor. Özel olarak tasarlanan bu taşlı kulplar takıma ayrı bir hava katıp aynı zamanda zengin bir görsellik kattığını söyleyebiliriz.

Konsol ve vitrinde gözümüze çarpan diğer bir ayrıntı ise yüksek konik ayaklardır. Bu yüksek ayaklar zarif bir görünüm katarken aynı zamanda temizlik açısından da kolaylık sağlıyor.

Peki evimize bu modern çizgiyi yansıtıp aynı zamanda evimizde bir görsel bütünlük oluşturmaya yardımcı olacak olan bu yemek odası takımın fiyatı nedir,diye soracak olursanız, hemen bu sorunuzu da yanıtlayalım. Mondi Piero yemek odası takımı fiyatı; 3.838,00

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık