DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi Astoria Koltuk Takımı ve Fiyatı

9 ay önce
20 kez görüntülendi

Mondi Astoria Koltuk Takımı ve Fiyatı

Avangart tarzından hoşlananlar için şahane bir koltuk takımı. Mondi  Astoria Koltuk Takımı.

Mondi her zevke aynı zamanda bütçeye hitap eden mobilya ürünlerini sevgili müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Bugünlerde koltuk takımı kategorisine eklemiş olduğu  Astoria koltuk takımı kısa sürede beğenileri üzerine toplamayı başardı.

Avangart Tarzına Modern Bir Yorum Katan

 Astoria Koltuk Takımı

Evinizin çizgisini yenilemeyi düşünüyorsanız ve bu yeniliği avangart tarzı ile yapmayı düşünüyorsanız bu ürünü değerlendirmeye almanızı öneririz.Hem avangart çizgisine farklı bir yorum katan hem de modern bir görünüme sahip olan bu koltuklar salonlarınıza çok yakışacak.

Salonlarınızın Dizaynı Yenilemenin Tam Zamanı !

4.998,00

Şöyle bir koltuk takımına alıcı bir gözle baktığımızda renk seçiminden tutunda en ince ayrıntısına kadar göz estetiğine hitap eden bir güzelliğinin olduğunu görmekteyiz.Küçük ve etkili dokunuşlar koltuğun görsel estetiğini artırdığını görmekteyiz.

Hemen kısaca ayrıntılardan bahsedelim.İlk ayrıntı olarak renk alternatifini söyleyebiliriz. Son günlerin en popüler renkleri kullanılmış.Her bir renk koltuk takımına farklı bir görsellik kattığını söyleyebiliriz.

Modern bir yorum katmak için krem ve mürdüm rengi tercih edebilirsiniz.Avangart çizgisini daha farklı odanıza yansıtmak için vizon ve mavi rengi düşünebilirsiniz.Bir taraftan mekanın enerjisini yükseltmek bir taraftan da tarzınızı konuşturmak için gold rengini tercih ederek elegan bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kabartma süslerle zengin bir görünüme sahip olan bu takım lükens ayakları ve pano desen kumaşlarıyla yaşam alanlarınıza yepyeni bir görsellik katıyor.

Koltuklara eşlik eden kol ve bel kırlentlerine baktığımızda ise püskül uygulaması, gold renk fitil ve düğme ayrıntıların ürünün görselliğini biraz daha ön plana çıkartığını görmekteyiz.

Mondi  Astoria koltuk takımını incelemeye devam ettiğimizde göze çarpan diğer ayrıntılar arasında ise şunlar yer alıyor.Bir taraftan rahat ve konforlu bir oturma alanı sunarken aynı zamanda yay ve sünger uygulamasıyla sırt konforu da sunuyor.

Temizlik işini kolaylaştırmak adına ise yüksek ayaklar tercih edildiğini görmekteyiz.

Evinizde saray esintisini yansıtacak olan Mondi  Astoria Koltuk Takımı Fiyatı ise 4.998,00. Tabi fiyatlarda her an değişiklik yapma hakkının Mondi de olduğunu unutmamak gerekir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık