DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Mondi Carina Yatak Odasına Bayılacaksınız!

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

Mondi Carina Yatak Odasına Bayılacaksınız!

Mobilya sektöründe olan yolculuğumuza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu yolcuğumuz sırasında değişik markaların değişik ürünlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü rotamızı Mondi mağazalarına doğru çevirip panel mobilya alanında yaptığı değişiklikleri sizlerle paylaşacağız. İlk olarak yatak odası bölümünde olan yeni ürünleri inceleyeceğiz.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zamanda Mondi yatak odası takımı ürünlerine yepyeni ürünlerinin eklediği söylemiştik. Ve bu ürünler arasında Mondi Vienna yatak odası takımını sizlerin beğenisine sunmuştuk. Şimdi ise siz sevgili arkadaşlarımızın beğenisine Mondi Carina Yatak Odası Takımını sunuyoruz.

mondi-yatak-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017-carina-yatak-odasi

Hayatımızı kolaylaştıran yatak odalarımıza dengeli renk tonlarıyla enerji katan bunun yanı sıra işlevsel özelliği ile odada belli bir düzen oluşturan zarif bir yatak odası takımı dizayn edilmiş. Tercih ettiği ceviz rengi ile görsel estetiğini sıcak bir şekilde odanın atmosferine yansıtıyor. Odanın atmosferine yansıyan sıcaklık aynı zamanda huzur ve sakinliği de yansıttığını hissetmekteyiz.

yeni-sezon-mondi-yatak-odasi-takimlari

Görsel estetiğini dekoratif fitili, süs uygulamaları, yüksek konik ayaklarıyla tamamlayarak modern çizgini daha estetik bir şekilde tamamladığını görmekteyiz. Şöyle bir göz alıcı gözüyle baktığımızda tüm asaletini şık bir şekilde yansıttığını aynı zamanda yaşam alanlarımıza yeni zarafet kattığını görmekteyiz.

en-yeni-mondi-yatak-odasi-takimi-ornekleri

Görsel estetiği ile hayatımıza zarafet kattığını fonksiyonel özellikleriyle de odaya belli bir düzen geldiği değinmiştik. Bunun bir göstergesi olarak yatak odası takımının ünitesi içinde yer alan kıyafet dolabına dikkatinizi çekmek isteriz. Dolabın içinde şöyle bir baktığımızda kıyafetlerimizi belli düzende ve rahatlıkla yerleştirebileceğimiz bir şekilde dizayn edildiğini görmekteyiz. Gömlekler, elbiselere ve diğer asılacak kıyafet için dört farklı yerin olduğunu görmekteyiz. Ayrıca raf ve çekmece bölümleriyle de dolabın içi daha kullanışlı bir hale getirildiğini görmekteyiz.

modern-yatak-odasi-takimlari-mondi-carina-yatak-odasi

Takımı oluşturan diğer ünitelerden biri olan tuvalet masası da göz atalım. Yatak odası seçiminde sevgili hanımlar için tuvalet masası önemli bir ayrıntıdır. Carina yatak odasının içinde yer alan tuvalet masasını incelediğimizde masasının üst kısmındaki çekmecede özel aksesuar bölümün olduğunu görmekteyiz.

Hayatınıza yeni bir dizayn kazandıracak olan bu ürün fiyatını öğrenmek için aşağıdaki paylaştığımız fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

mondi-carina-yatak-odasi-fiyati

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık