DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi Esca Genç Odalarını Görmelisiniz !

1 yıl önce
28 kez görüntülendi

Mondi Esca Genç Odalarını Görmelisiniz !

Sevgili gençlerimizin kendilerine ait olan odaların dizaynı yenileyip yeni bir ambiyans oluşturup mekana yeni renkler katan genç odalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Yaşam alanlarına rahatlığı ve konforu sağlamak aynı zamanda görsel bir estetik sunmak için Mondi mobilya tüm ihtiyaçlara cevap verecek olan genç odası takımlarını uygun fiyatlarla hem sevgili gençlerin hem de ailelerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Capcanlı renkleriyle odaya enerji katan, fonksiyonel özellikleri sayesinde hayatı kolaylaştıran kalitesi ve sağlamlığıyla uzun süre kullanabileceğiniz Esca genç odası takımına sizler için göz attık.

en yeni mondi genç odası takımları ve fiyatları

2.268,00

Genelde gençler tercihlerini doğallıktan yana yaptıklarını görmekteyiz. Bu tercih göz önünde bulundurarak dizayn edilmiş olan bu takım bulunduğu mekana doğal ve smondi esca genç odası örnekleriamimi bir sıcaklık yaydığını görmekteyiz. Hareket noktası olarak ahşabın doğallığı göz önüne alınarak birbirinden farklı ve canlı renklerin konseptinden oluşan bu takım bulunduğu ortama keyif katacak bir güzellik sunuyor.

en güzel mondi esca genç odası takımları

1.888,00

Yatak odasının ambiyansına şık ve zarif bir görünüm katmasının yanı sıra takımı oluşturan ünitelerin işlevsellik özellikleri de hayatı kolaylaştırıyor. Daha bir derli toplu olmasına, aradığı her şeyi rahatlıkla bulunmasına katkı da bulunuyor.

Yukarıda iki ayrı fotoğrafta görüldüğü üzere bu genç odası takımı için 3 kapılı,2 kapılı bir de sürgü kapılı olmak üzere 3 farklı gardırop seçeneğini sunulmaktadır. Odanızın fiziksel özelliğini ve kullanım kolaylığını göz önünde bulundurarak gardıroplar arasında seçim yapabilirsiniz.

mondi esca genç odası ve fiyatı

Kıyafet dolabının iç dizaynına baktığımızda kıyafetleri asmak için askılık aparatlarının, pantolon, kazak ve penyeleri katlayıp düzenli bir şekilde bir arada bırakabileceğiniz raflar yer almaktadır. Bunun dışında dolabın içinde farklı amaçlarda kullanabileceğiniz çekmecelerde bulunmaktadır.

mondi esca genç odası örnekleri

Diğer üniteler ise, daha fazla depolama alanı sağlamak adına şifonyer ve komodin bulunmaktadır. Rahat bir çalışma alanı dizaynı oluşturmak için çalışma masası ve kitaplıkta ver almaktadır. Yatağın görselliğini ön plana çıkartıp mekanda odak noktasını oluşturmaya yardımcı olan zarif bir yatak başlığı da yer almaktadır.

Göz estetiğine hitap eden renkleriyle mekanın ambiyansını çekici ve ferah bir görünüme kavuşturan bu takım Temmuz- Eylül 2016 tarihleri arasında kampanyada olduğunu da hatırlatmak isteriz.

 

Mondi Esca Genç Odalarını Görmelisiniz ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık