DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi New Lilya Köşe Takımı ve Fiyatları

10 ay önce
16 kez görüntülendi

Mondi New Lilya Köşe Takımı ve Fiyatları

Oturma odalarında yeni bir köşe takımı görmek isteyenler için 2017 Mondi köşe takımı modelleri arasında yer alan Mondi New Lilya köşe takımını ayrıntılı bir şekilde sizler için inceledik.

Sevgili arkadaşlar oturma odanız biraz küçük ise istediğiniz gibi dizayn edemediğinizi düşünüyorsanız minimalist dizayna sahip bu köşe takımı tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Bu köşe takımlarıyla bir taraftan oturma odalarınızı dilediğiniz gibi rahatlıkla dizayn edebilirsiniz. Aynı zamanda odanızı görsel bir estetiğe de kavuşturabilirsiniz.

Farklı renk ve kumaş seçenekleri arasında seçim yapıp kendi tarzınızı dilediğiniz gibi yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz. Sade bir görünüm elde etmek için tercihinizi beyazın sadeliğinden yana kullanabilirsiniz.

Ya da odamın atmosferi görsel estetiğin yanı sıra huzurda vermeli diyorsanız tercihinizi maviden yana yapmalısınız. Köşe koltuğunuzda dinlendirici ve huzur verici mavi seçerek huzuru yakalayabilirsiniz. Görsel estetiği biraz daha ön plana çıkarmak içinde çiçek desenli berjer koltukla görsel çizgiyi tamamlayabilirsiniz.

Görsel estetiğin yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de yaşam alanlarınıza kolaylık getiriyor. Şık bir detay olarak köşe takımında yüksek ayaklar tercih edilmiş. Yüksek ayak detayı aynı zamanda temizlik konusunda da kolaylık sağlıyor.

Mondi New Lilya Köşe Takımının fonksiyonel özellikler arasında yer alan diğer ayrıntılara baktığımızda şu özellikle karşılaşıyoruz. Bazen odanızda küçük bir değişiklik yapmayı düşündüğünüzde takımınızın kol kullanımını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Köşe takımı ikili ve uzanma bölümünde yer alan özel mekanizması sayesinde küçük bir dokunuşla anında rahat bir yatak haline getirebiliyorsunuz.

Özel mekanizması sayesinde rahat bir yatak olmasının yanı sıra aynı zamanda sandık görevi de üstlenmektedir. Bu da size ekstradan oturma odanızda depolama alanı sunmaktadır.

Gördüğünüz gibi oturma odanız küçük ya da dar da olsa New Lilya köşe takımı ile istediğiniz gibi odanızın dizaynı yapabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir takım olması yanı sıra fonksiyonel özellikleri sayesinde hem sandık görevini üstleniyor. Hem de yeri geldiğinde rahat bir yatağa dönüşüm uzanıp günün yorgunluğunu üzerinizden atmaya yardımcı oluyor.

Takımın fiyatına gelecek olursak şuan için indirimde olduğunu görmekteyiz.

Aramalar:

  • mondi new lilya kose fiati
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık