DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi Portmanto Modelleri ve Fiyatları

11 ay önce
31 kez görüntülendi

Mondi Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Evimizin antresinin dekorasyonu yenilemek aynı zamanda yaşam alanlarımızın dizaynı hakkında ilk ip uçlarını verecek olan portmantolara göz atacağız. Antrelerinizin ambiyansını değiştirmeye yardımcı olmak adına Mondi’nin ürün gamında yer alan portmanto modellerine ve fiyatlarına sizler için göz attık.

Şimdi sırayla bu ürünlere tek tek inceleyelim. İlk ürünümüz Mondi Grand Portmanto

mondi-portmanto-fiyatlari-2017-mondi-grand-portmanto

Mondi Grand Portmanto Fiyatı : 1.177,00

Avangard tarzından hoşlananlar için ideal bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ürüne şöyle bir baktığımızda uzun kapaklar üzerinde bulunan cam ve ayak kısmında kullanılan avangard ayak uygulaması ürüne görsel açıdan zenginlik kattığını görmekteyiz. Geniş bir iç hacmine sahip olan dolaplar rahatlıkla 31 adet ayakkabıyı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

2. ürünümüz country tarzından hoşlananlar için

mondi-portmanto-modelleri-romantica

Mondi Romantica Portmanto Fiyatı : 1.145,00

Hem ayakkabılık hem de vestiyer olarak kullanabileceğiniz oldukça şık bir portmanto görmekteyiz. Portmantonun görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında yoğun beyaz renk üzerine fitil uygulamaları porselen kulplar yer almaktadır.

Evlerinin dizaynına farklı ve elit bir yorum katmak isteyenler için

mondi-porto-portmanto

Mondi Porto Portmanto Fiyatı : 1.080,00

Portmanto dizaynlarına farklı bir yorum katan bu ürün 3 farklı ihtiyaca birden cevap veriyor. Düşük kapak uygulamasıyla ayakkabılık ihtiyacına , askılık görevini üstlenerek vestiyer ihtiyacınıza ve dekoratif olarak evinizin antresinde kullanacağınız ayna ihtiyacına tek bir ürünle karşılayabilirsiniz.

Farkınızla tarz oluşturacağınız yaşam alanlarınızın konseptini zengin gösterecek yepyeni bir ürün

modern-portmanto-modelleri-mondi-larissa-portmanto

Mondi Larissa Portmanto Askılık Fiyatı : 899,00

Mondi Larissa Portmanto Ayakkabılık Fiyatı :829,00

Yaşam alanlarınızın dizaynında modern ve sade bir çizgi hakim ise ve bu çizginizi biraz daha elit bir görünüme kavuşturmaya niyetiniz var ise Mondi portmanto modelleri arasında yer alan Larissa tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Gösterişten uzak, bulunduğu ortamın ambiyansına sıcaklık katan mütevazi duruşuyla bakışları üzerinde toplamayı başaran bu ürün evinize çok yakışacak.

Antrenize farklı bir yorum katmak aynı zamanda elegan bir görünüm oluşturmak isteyenler için bu ürünlerin dışında tercihlerini dresuarlardan yana yapabilirler.

en-yeni-mondi-dresuar-ornekleri-larissa

Mondi Larissa Dresuar Fiyatı : 719,00

Dresuar Ayna Fiyatı : 149,00

Larissa ürün konsepti içinde yer alan Larissa dresuar seti evinizin dizaynına modern bir çizgi yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık