DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi Vienna Yatak Odasını Görmelisiniz !

1 yıl önce
17 kez görüntülendi

Mondi Vienna Yatak Odasını Görmelisiniz !

Evimizi yenilmeye yardımcı olan Mondi’den herkese sevgiler. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke, tarza ve her bütçeye hitap eden yaşam alanlarımıza yeni bir enerji katan Mondi’nin ürün gamında yer alan yatak odalarını sizler için inceledik.

Yatak odanızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da bugünlerde evlilik hazırlığı içindeyseniz, mutlaka size en yakın Mondi mağazalarına uğramanızı öneririz. Hem kullanışlı, hem konforlu ve rahat hem de her bütçeye uygun olan ürünlere göz atmandan son kararınızı vermemenizi öneririz.

en yeni mondi yatak odası takımları ve fiyatları

3.798,00

Ürün gamında yeni eklenen aşk limanınız olan yatak odalarınıza elegan bir görünüm kazandıracak olan Vienna takımına sizler için inceledik.

Bu ürün Vienna grup konseptinin bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Takımda beyaz renk grubu içinde yer alan asil bir görünüme sahip olan fildişi rengi tercih edilerek takımın görselliği zenginleştirilmiş. Ayrıca görsel zengin artıran küçük ayrıntılar olarak da altın renkte fitil uygulamalarına da yer verilmiş.

en yeni mondi vienna yatak odası ve fiyatı

Bu takımda ; 5 kapılı gardırop, 6 kapılı gardırop ve sürgü kapılı gardırop olmak üzere 3 farkı seçenek sunulmaktadır. Gardıropların içi oldukça geniş ve kullanışlı olduğunu görmekteyiz. Gardırobun bir tarafına kendi kıyafetlerinizi bir tarafa eşinizin kıyafetlerini yerleştirip ikisinin ortasında yer alan raflı bölüme ise yastık ve yorganlarınızı yerleştirebilirsiniz. Ya da ihtiyacınızın doğrultusunda da farklı şekillerde kullanma imkanınız mümkün.

yeni sezon mondi yatak odası örnekleri

Takımı oluşturan diğer üniteler ise ; yatağın görselliğini ön plana çıkartan zarif bir başlık. Daha fazla depolama alanı sunan şifonyer ve komodin yer almaktadır. Sevgili hanımlarımız makyajlarını rahatlık yapabilecekleri aynı zamanda odanın ambiyansına duruşuyla zarafet katacak olan tuvalet masası, tuvalet aynası ve sandalye de bu takımın üniteleri içinde yer almaktadır.

Bu ünitelerin dizaynında yer alan küçük bir ayrıntı olarak yer alan altın sarısı renginde olan püskül detaylarında takıma hareketlik kattığını görmekteyiz. Diğer bir küçük ayrıntı olarak ta yatağın ayak kısımda yer alan sandıklı pufu da es geçmemek gerek. Hem dekoratif olarak görsellik katıyor. Hem de kullanım açısından farklı alternatifler sunuyor.

Aşk limanız olan bu mekanda modern çizgiyi klasik desenlerle zarif bir şekilde yansıtıyor.

 

Mondi Vienna Yatak Odasını Görmelisiniz ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık