DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Mondi Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2017

1 yıl önce
64 kez görüntülendi

Mondi Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2017

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bugün sizlerle birlikte yeni sezona damgasını vuracak olan birbirinden kullanışlı ve rahat olan Mondi’nin yatak odası takımlarına göz atacağız. Evlilik hazırlığı içindeyseniz ya da yeni bir yatak odasına ihtiyacınız var ise bizimle birlikte yeni sezon Mondi yatak odası takımları ve fiyatlarını incelemenizi öneririz.

Mondi sevgili müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına ürün yelpazesine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Geçenlerde ürün yelpazesi içinde yer alan yatak odası bölümüne yeni ürünler ekledi. Birbirinden kullanışlı ve rahat, renk seçimleriyle odaların ambiyansını değiştirecek ve ince ayrıntılarla odanın görselliğini ön plana çıkartacak olan yatak odası takımları görülmeye değer.

mondi-kampanyali-yatak-odasi-takimlari-mondi-vienna-yatak-odasi-takimi

Vienna Yatak Odası Takımı : 3.395,00

Ürün gamında yeni eklenenler arasında Carina, Vienna ve Paris yatak odaları yer almaktadır. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan Vienna şuan için kampanyalı ürünler arasında da yer almaktadır. Odanızda huzur ve mutlu bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız ceviz rengi ile tasarlanmış dekoratif fitili süs uygulamalarıyla görsel bir estetik katılmış olan bu takımı değerlendirmeye alabilirsiniz.

mondi-elegance-yatak-odasi-takimi-ve-yeni-sezon-modern-yatak-odasi-takimlari

Elegance Yatak Odası : 2.672,00

Zarif duruşuyla odanıza asaleti yansıtacak olan şahane bir yatak odası takımı. Klasik tarza zarif ve ince bir yorum katan işlevselliği ile göz dolduran bu takım aşkı ve mutluluğu en güzel şekilde odalarınıza yansıtıyor.

yeni-sezon-mondi-yatak-odasi-takimlari

Venita Yatak Odası : 2.528,00

Sade,modern ve şık. Elit bir görünüme sahip olan bu takım ince ayrıntılarla göz dolduruyor. Bu ayrıntılar arasında tuvalet aynasında led aydınlatma sistemini sayabiliriz. Hem dekoratif bir ayna görünümünde hem de işlevsel yönüyle de takımın görselliğini tamamlıyor.

Yeni ürünler arasında yer alan Paris yatak odası, odalarınıza bambaşka bir boyut kazandırıyor. Sade görünümünü opak beyaz ve ceviz rengi ile yansıtılan bu takım fonksiyonel özellikleri odanıza kolaylık ve düzen sağlıyor.

Mondi Yatak Odası Fiyatları 2017

Carina Yatak Odası (yeni) : 4.248,00

Porto Yatak Odası : 3.499,00

Mabel Yatak Odası (yeni) : 3.278,00

Paris Yatak Odası : 3.198,00

Eylül Yatak Odası : 2.962,00

Lalezar Yatak Odası : 2.866,00

Larissa Yatak Odası : 2.624,00

Grand Yatak Odası : 1.715,00

Romantica Yatak Odası : 1.253,00

MONDİ YATAK ODASI TAKIMLARI VE FİYATLARI 2017

Aramalar:

  • mondi yatak odası takımları fiyatları
  • mondi yatak odası takımları
  • mondi yatak odası
  • mondi 2017 yatak odasi fiyatlari
  • mondi yatak fiyatları 2017
  • mondi yatak odasi takimi
  • mondi yatak odasıtakımı

Mondi Yatak Odası Takımları ve Fiyatları 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık