DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi Yemek Odaları ve Fiyatları (Vienna)

1 yıl önce
34 kez görüntülendi

Mondi Yemek Odaları ve Fiyatları (Vienna)

Salon takımlarına eşlik eden yemek odaları gün geçtikçe kendisini yenileyerek daha bir ön plana çıkmaya başladı. Eskiden salonlarımızı dizayn ederken gelende es geçtiğimiz yemek odası takımları şimdilerde ilk sıralarda yer almaya başladı. Büyük bir ilgi görmeye başlayan bu takımlar hemen hemen tüm mobilya markaların ürün gamında da geniş yer tutmaya başladığını da görmekteyiz.

Mobilya sektörünün ileri gelen markalarından biri olan Mondi’nin yeni ürün gamına eklediği Vienna yemek odası takımına sizler için inceledik.

mondi vienna yemek odası takımı ve fiyatı

Mondi Vienna Yemek Odası : 4.490,00

Vienna ürün grubu içinde yer alan salonlarınızın vazgeçilmezi olacak olan bu takım zarafeti ve şıklığıyla odanıza elegan bir görünüm kazandıracaktır. Hem aile bireyleriyle geçireceğiniz yemek vakitlerine hem de dostlarınızla birlikte kutlayacağınız özel anlara tüm inceliği ve ışıltısıyla sizlere eşlik edecektir.

en yeni mondi yemek odası takımı örnekleri

Takımı oluşturan ünitelerine baktığımızda fildişi renginin hakim olduğunu görüyoruz. Bu da takıma sade ve modern bir ambiyans oluşturduğunu görmekteyiz Üniteleri incelemeye devam ettiğimizde ise gümüşlük, vitrin ve büfenin altın renkler ile zenginleştirildiğini, dekoratif fitil uygulaması da modern çizginin biraz daha zenginleştirdiğini görmekteyiz.

en yeni mondi vienna yemek odası görselleri

Resimde de gördüğünüz üzere diğer bir ayrıntı ise ; sandalyelerin arkalarında ve vitrin ve gümüşlüklerin kapağında kullanılan püsküllerdir. Bu püskül detayı takıma farklı bir hareketli kattığına da görmekteyiz.

yeni sezon mondi yemek odası ve fiyatları

Vitrine eşlik eden aynaya dikkatinizi çekmek isteriz. Hem dekoratif açıdan hem de küçük mekanlara derinlik hissi uyandıracak olan aynaya küçük bir dokunuş yaparak led aydınlatılma kullanılmış. Bu ayrıntı da mekanda farklı ve loş bir ışık oluşturma da yardımcı oluyor.

Bu arada yemek odası takımına kitabeli yemek masası yer almaktadır. İstediğiniz zaman masayı açıp genişletebilir. Daha fazla arkadaşlarınızla birlikte bir masa etrafında toplanmış olursunuz.

Bu arada küçük bir ayrıntı olarak kapaklarda stoplama sistemi söyleyebiliriz. Aynı zamanda yüksek ayakları sayesinde de yerlerinden oynatmadan temizlik işinizi de yapabilirsiniz.

Günümüzün modern çizgisini klasik desenleriyle ahenkle buluşturan salonlarınıza elegan bir görünüme kavuşturacak olan oldukça şık bir yemek odası.

Şuan da bu ürününde kampanya dahilinde olduğunu ve kampanya Haziran’a kadar geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

Aramalar:

  • mondi vienna mobilya salon takım
  • mondi yemek odası takımları ve fiyatları

Mondi Yemek Odaları ve Fiyatları (Vienna) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık