DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi’den Chester Tarzı Köşe Takımları

8 ay önce
12 kez görüntülendi

Mondi’den Chester Tarzı Köşe Takımları

Sevgili arkadaşlar, Mondi mobilyanın yeni sezon için tasarlamış olduğu birbirinden farklı köşe takımlarını sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Sevgili müşterilerinden gelen farklı talepler karşılık vermek adına sürekli bir yenilik ve değişim içinde olan Mondi şimdilerde Chester tarzı köşe takımlarıyla karşımızda.

Bazı mobilya tarzları vardır, eski dönemden günümüze aktarılan.İşte Chester tarzı mobilyalarda bunlardan biri.Bir zamanlar lükse düşkün olan kişilerin evlerinde yer alan  Chester koltuk modelleri, şimdilerde yeni görünümleriyle evlerimizde konuk olmaya başladı.

Hem klasik çizgiden hoşlananlar hem de evlerinde modern bir ambiyans oluşturmak isteyenler ise tercihlerini özellikle  Chester köşe koltuk takımı modellerinden yana yapmaktadırlar.

Mondi mobilya da evlerinde bu lüksü yaşamak isteyen sevgili müşterileri için  Chester tarzı köşe takımını ürün gamına ekledi.Mondi Versay Köşe Takımı daha ürün gamında yerini alır almaz farklı tarzları benimseyenlerin büyük dikkatini üzerinde toplamayı başardı.

Tabi bizde vakit kaybetmeden çiçeği burnunda olan Versay köşe takımını paylaşmak istedik.

Bu köşe takımın en belirgin özelliği hem klasik hem de modern çizgi bünyesinde şık ve zarif bir şekilde taşımasıdır.

Mondi, Versay köşe takımı için 3 farklı alternatif sunduğunu görmekteyiz.Köşe koltuk takımızı dilerseniz berjer ile kombinleyebilirsiniz.Dilerseniz köşe takımı ile aynı renkte olan tekli koltukla kombinleyebilirsiniz.

Ya da ortamda farklı bir görünüm elde etmek isterseniz de tekli koltuğunuzu yukarıdaki görselde olduğu gibi bu renkte tercih edebilirsiniz.

Yine zevkinizin ve tarzınızın doğrultusunda hareket ederek köşe takımına eşlik edecek bir orta sehpa seçebilirsiniz.Eğer modern bir çizgi yakalamak istiyorsanız tercihiniz puf görünümde olan bir orta sehpadan yana yapabilirsiniz.Ya da klasik bir çizgi oluşturmak isterseniz tercihinizi şık bir dekoratif orta sehpadan yana kullanabilirsiniz.Tamamen odanızda nasıl bir görüntü oluşturmak istiyorsanız tercihinizi o yönde yapabilirsiniz.

Köşe takımını yakından incelediğinizde göreceksiniz ki ; köşe takımında tercih edilen nubuk ve kadife kumaş seçimi ve kapitone işlemeler zengin bir görünüm katmış.

İşin ekonomik boyutuna gelecek olursak;Mondi Versay Köşe Takımı Fiyatı ; 5.600,00.Tabi fiyatlarda değişim yapma hakkın Mondi’ye ait olduğunu da unutmamak gerek.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık