DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Mondi’den İndirimli Oturma Grupları

1 yıl önce
18 kez görüntülendi

Mondi’den İndirimli Oturma Grupları

Mondi’den yaşam alanlarınızı yenilmenize yardımcı olacak olan kampanyalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Düğün paketleriyle evlenecek olan çiftlerimize yardımcı olurken şimdilerde ise indirim mevsimi kampanyasıyla salonun ve oturma odasının koltuklarını yenilemek isteyenlere yardımcı oluyor.

en yeni mondi indirimli oturma grupları

Yaşam alanlarınızda sizlere konforu ve rahatlığı sunan mobilyalarınızın yenileme zamanın geldiğini düşünüyorsanız bunun için bugünlerde yeni bir kampanya arayışı içindeyseniz şuan için fırsatın ayağınıza kadar geldiği söyleyebiliriz. Mondi kalitesiyle, günümüzün modern çizgisiyle tasarlanmış ve uygun fiyatlarıyla bütçenize hitap eden indirim mevsimi içinde yer alan oturma gruplarını 30 Haziran’a kadar geçerli olan bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

en güzel mondi oturma grubu örnekleri

Kampanya dahilde bulunan ürünlere hemen göz atmaya başlayalım. İlk ürünümüz yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek olan soft renklerin ağırlıkta olduğu New Lilya Delüx Takımı.

en yeni mondi kampanyalı ürünler

Tercih etmiş olduğu renk ve desen seçenekleriyle yaşam alanlarınıza yeni bir hareket, ortamın ambiyansına yeni bir enerji katmak için tasarlanmış olan New Lilya koltuk takımı mekana farklı bir yorum katıyor.

Aradığınız konforu ve rahatlığı modern çizgisiyle birleştirerek en kısa zamanda evlerinize misafir olarak gelmeyi düşünüyor. 😉

İkinci ürünümüz ise yaşam alanlarında köşe takımları tercih edenler için

indirimli mondi köşe takımları

New Lilya Köşe Takımı ; özellikle dar ve küçük mekanlar için oldukça ideal bir seçim. Minimal görünümlü bir stile sahip olan bu köşe takımı fonksiyonel özellikler sayesinde yaşam alanlarını daha bir kullanışlı hale getiriyor.

Zero Wall özelliği sayesinde köşe takımınızı yerinden oynatmadan anında yatak durumuna getirip üzerinde uzanarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Son ürünümüz ise kanepe

yeni sezon mondi kanepe örnekleri

New Lilya serisi içinde yer alan üçlü kanepelerde farklı renk ve desen alternatifleriyle evinizin hem ambiyansını değiştiriyor, hem de konforu ve rahatlığı zarif ve şık bir şekilde sunuyor.

Bu kanepeler sizlere konforu ve rahatlığı sunduğu kadar aynı zamanda sandık görevini üstlenerek bazı eşyalarınızı depolama alanı olarak kullanma imkanı da sunuyor.

Mekanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak, yeni renkler ekleyip sıcak bir ambiyans oluşturabilir. Farklı desen seçenekleriyle ortama canlılık katabilirsiniz. Kısa bir süreliğine geçerli olan bu indirimleri değerlendirmeye alıp yaşam alanlarınızı yenileyebilirsiniz.

MONDİ İNDİRİML OTURMA GRUPLARI

Mondi’den İndirimli Oturma Grupları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık