DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi’den Modern Köşe Takımları (West)

10 ay önce
14 kez görüntülendi

Mondi’den Modern Köşe Takımları (West)

Merhaba sevgili arkadaşlar. Mobilya sektörüne olan yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Bugün sizlerle yaşam alanlarımızın iç mekanlarına yeni bir enerji katacak olan modern köşe takımlarına bakmak üzere Mondi mağazalarına uğrayacağız. Yeni bir yolculuğa hazırsanız başlıyoruz. 🙂

Yeri geldikçe sık sık söylerim, oturma grupları arasında köşe takımların yeri başkadır. Neden mi ? Bi kere her iç mekanda rahatlıkla kullanabiliyoruz. Sonra ortamda sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturuyor. Aynı zamanda işlevsel özellikleri sayesinde bizlere kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu düşünceler doğrultusunda hareket ederek hemen vakit kaybetmeden sizlere yeni sezon Mondi köşe takımları arasında yer alan Mondi West köşe takımını kısaca tanıtmak istiyorum.

Mondi’nin köşe ürün takımına yeni katılan West köşe takımı öncelikle modern çizgisiyle tüm dikkatleri bir anda üzerinde toplamayı başarıyor. Dikkatli bakışları büyük bir başarıyla üzerinde toplayan bu takım modern çizgisini biraz daha ön plana çıkarmak görsel estetiği göz önüne seriyor.

Görsel estetiğinde öne çıkan ayrıntılar arasında ise yumuşak doku üzerine işlenmiş geometrik desenli kumaş yer alıyor.Tezat renklerin birbirleriyle olan ahengi ise göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Aynı zamanda köşe takımında fitil uygulaması ayrıntısına ise dikkatinizi çekmek isteriz. Takımın dizaynında yer verilen tezat renk ve fitil uygulaması görselliği bir adım daha ön plana çıkartırken bir anda yaşam alanınızın ambiyansı değiştirdiğini göreceksiniz.

Oturma odanızda tercihinize göre salonunuzun dizaynına ekleyeceğiniz bu takım odanızın konseptine bir taraftan modern çizgiyi yansıtırken bir taraftan da konforu ve rahatlığı sunacaktır. Köşe takımına hareketlik katmak için dekoratif bir unsur olarak geometrik desenli çoklu kırlent uygulaması tercih edilmiş.

Ürünün işlevsel özelliklerine baktığımızda ise ;

-temizliği kolaylaştırmak adına yüksek ayakların tercih edildiği

-aynı zamanda kolay temizlenebilen kumaşın tercih edildiğini

-odanızın ambiyansı değiştirmenize yardımcı olmak adına takımın köşesini sağ ve sol olarak kullanabilme

-dilediğiniz zaman koltuğunuzu bir dokunuşla yatak haline getirebilme

özelliklerine sahip olduğunu görmekteyiz.

İşin ekonomik yönüne bakacak olursak; Mondi West Köşe Takımı fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık