DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mondi’den Yeni Köşe Takımları (Demre)

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Mondi’den Yeni Köşe Takımları (Demre)

Mondi bugünlerde ürün gamını yenileyerek yeni sezona damgasını vuracak olan ürünlerini tek tek piyasaya çıkarmaya başladı. Geçenlerde ürün yelpazesi içinde yer alan köşe takımlarında büyük bir yeniliğe gitti. Bizde fırsat kaybetmeden ürün yelpazesinde yer alan yeni sezon Mondi köşe takımları ve fiyatlarını inceleyip sizinle paylaşmak istedik.

Kalitesini ön planda tutan modern çizgisiyle evimizin dizaynına yeni bir estetik yeni bir zarafet katacak olan köşe takımları göz dolduruyor. Görsel estetiğin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da her bütçeye hitap ediyor. Mondi’nin yeni köşe takımları arasında yer alan Demre’yi yakından bir inceleyelim.

mondi-2017-kose-koltuk-takimlari-ve-fiyatlari-demre-kose-takimi

2.590,00

Küçük ya da dar mekanlar için en ideal oturma grupları arasında köşe takımları yer alır. Demre köşe takımı da küçük mekanlar için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

yeni-sezon-mondi-kose-takimlari

Yerden tasarruf sağlayan bu takım sizlere rahatlığı ve konforu yaşatırken aynı zamanda yaşam alanlarınıza ince bir zarafet yansıtıyor.

modern-mondi-kose-takimi-gorselleri

Polo mavi,vizon düz ve mercansu olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır. Takımın görselliğini öne çıkartan ayrıntılar arasında krom ayak uygulaması ve tezat renk fitili yer almaktadır. Takımın konforunu ve rahatlığının ön plana çıkartan unsurlar arasında ise çoklu kırlent uygulamasını görmekteyiz.

en-yeni-kose-takimi-ornekleri-2017-mondi-demre-kose-takimi

Minimalist bir tasarıma sahip olan bu takım fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kullanacağınız odanın şekline göre köşesini sağ ya da sol tarafta kullanarak odanızın görselliğine estetik katabilirsiniz. Aynı zamanda iki taraftan yatak olabilme özelliği sayesinde de misafirleriniz için rahat bir yatak haline getirebilirsiniz.

modern-kose-takimi-ornekleri-mondi-demre-kose-koltuk-takimi

Demre köşe takımının diğer bir fonksiyonel özelliği ise sandık durumunda kullanabilirsiniz. Misafirleriniz için kullanacağınız yastık, çarşaf ve pike gibi tekstil ürünlerinizi koltuğunuzun bu bölümüne yerleştirerek istediğiniz an çıkartıp kullanabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz bazı kıyafetlerinizi de bu alana bırakabilirsiniz.

Minimalist çizgisiyle küçük mekanlara zarif bir görünüme kavuşturan işlevsel özelliği ile yaşam alanlarınıza görsel bir estetik katan bu köşe takımı küçük ortamlar için oldukça ideal bir seçim. Sizlerde bizimle aynı fikirdeyseniz ve bugünlerde yeni bir köşe takımına ihtiyacınız var ise bu ürünü değerlendirmeye almanızı öneririz.

Mondi’den Yeni Köşe Takımları (Demre) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık