DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Mutfak Dekorasyonuna Fark Katacak Renkler

11 ay önce
5 kez görüntülendi

Mutfak Dekorasyonuna Fark Katacak Renkler

Mutfak dekorasyonunuza yapacağınız renkli dokunuşlarla daha modern, daha canlı ve enerji dolu bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Günümüzün mutfak trendlerine baktığımızda özellikle mutfak dolaplarında tercih edilen açık renklerin dışında ortama daha enerji katacak olan canlı renklerin tercih edildiğini görmekteyiz.

Bir mutfak dekorasyonunda göze çarpan ögeler arasında mutfak dolapları, duvarlar için tercih edilen duvar boyası renkleri ya da fayanslar, beyaz eşyalar, mutfak tezgahı ve aksesuarlar yer almaktadır. Bu ögeleri yenilerken mümkün oldukça ortama farklı bir güzellik katacak olan renk grupları tercih edilmelidir.

Desenli Mutfak Masası ve Sandalye Seti

Mutfağınız için seçeceğiniz yemek masası takımını desenli ve renkli modeller arasından seçerek ortama renk ve hareketlik katabilirsiniz.

Renkli Beyaz Eşya Modelleri

Genelde beyaz renkte tercih ettiğiniz buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesinde farklı renk seçimi yaparak bu alanda farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Mutfak İçin Desenli Stor Perde 

Perde seçimi yaparken de hem mutfağınızı modern bir çizgiye kavuşturacak hem de ortama hareketlik katacak olan desenli stor perdeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Mutfağınızı daha elegan bir görünüme kavuşturmak için tek renk tercih etmek yerine en az 2 renk tercih edebilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık