DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Stil Sahibi Mutfaklar

11 ay önce
6 kez görüntülendi

Stil Sahibi Mutfaklar

Mutfak dizaynınızla fark yaratacağınız bu alanları yepyeni görünümlere kavuşturacağınız en güzel yeni trend mutfak dekorasyon fikirlerimizi bu konumuzda bulabilirsiniz.

Renklerin Gücünü Kullanarak Mutfakların Enerjisini Artırabilirsiniz.

Şimdilerde mutfak alanlarında renk kombinasyonların hakim olduğunu görmekteyiz. Özellikle mutfak dolaplarında çift renk uygulamasının oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.

Rustik Esintiler

Şehrin hızlı ve yorucu temposuna karşı gün geçtikçe doğaya olan özlem artmak. Günün stresini, yorgunluğunu üzerimizden atmak için evlerin dizaynında doğanın esintilerinin olduğu çizgilere dizayn etmeye özen gösteriyoruz. Bu esintiyi en iyi şekilde mutfak alanlarınıza yansıtmak içim rustik tarzı mutfak stilini uygulayabilirsiniz.

Mutfaklarınız da Derinlik Hissi Uyandırın

Mutfak alanınızı olduğundan biraz daha geniş ve ferah göstermek için pürüzsüz bir görünüme sahip beyaz ve parlak renkleri seçmelisiniz. Mesela mutfak dolaplarınızı için bu rengi tercih ederek alanda derinlik hissi uyandırabilirsiniz.

Neon Renkler

Şimdilerde her alanda olduğu gibi bu alanda neon renklerinin hakim olduğunu görmekteyiz. Daha renkli ve enerjisi yüksek bir mekan dizayn etmek için neon renkleri arasından seçim yapmanızı öneririz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık