DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mutfak İçin Kullanışlı Kiler Dolapları

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Mutfak İçin Kullanışlı Kiler Dolapları

Eylül ayına girdiğimizde özellikle sevgili hanımlar işleri yoğunlaşmaya başlar. Bir taraftan sevgili çocuklar için okul alışverişleri yapılır. Bir taraftan da yaşam alanları kış dizaynına göre hazırlanmaya başlanır. Tabi bir de bunların yanı sıra mutfaklarda kışa büyük hazırlık yapılır. Bir yandan reçel yapılıp, turşular tutulurken bir taraftan dan kışlık konserveler hazırlanmaya başlanır. Bir de bunlara ek olarak salça yapımı da eklenir. Tabi bu hazırlıklar yanında tatlı yorgunlukları da getirir.

Şimdi gelelim konumuza. 🙂 Peki kış için hazırlamış olduğumuz bu turşuları, reçelleri ve diğer erzakları nereye bırakacağız. Eğer evinizde kiler bölümünüz varsa güzel bir şekilde buraya yerleştirebilirsiniz. ”Ya peki evimizde kiler olarak kullanacağımız bir alan yoksa ne yapacağız ? ” diye düşünenlerinde aramızda olduğunu tahmin ediyoruz. Hemen bu konuya pratik bir çözüm getiriyoruz.

Bu konuda bizlere çok amaçlı kullanabileceğimiz dolaplar yardımcı olacaktır. Her yerde rahatlık ve uygun fiyata bulabileceğimiz kiler dolapları bizler için büyük bir depolama alanı olarak yardımcı olacaktır. Tabi kiler dolabını seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Diyelim ki kiler dolabını mutfağımıza yerleştirmeyi düşünüyoruz.

mutfak kiler dolabı örnekleri

Öncelikle yapmamız gereken şey dolabı mutfakta nereye yerleştireceğimizi belirliyoruz. Sonra buranın ölçünü alarak buna göre bir seçim yapıyoruz. Tabi mutfak dışında evinizin durumuna göre farklı noktalarda yerleştirebilirsiniz. Bu arada bu ürünler rahatlıkla yapı marketlerinde ( Koçtaş ve Tekzen gibi ) uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Tabi hazır alabileceğiniz gibi eğer mutfağınızın dizaynı yenilemeyi düşünüyorsanız, mutfak dolaplarının yanı sıra bir kiler dolabı da ekleyebilirsiniz. Böylelikle hem mutfağınızda görsel bir bütünlük sağlamış olursunuz. Hem mutfağınızın dizaynında farklı bir ambiyans oluşturmuş olursunuz. Tabi özel yapıp olunca ihtiyacınızın doğrultusunda istediğiniz fonksiyonel özellikleri katarak daha kullanışlı bir dolap elde etmiş olursunuz.

en yeni kiler dolabı örnekleri

Aynı zamanda fonksiyonel özelliklere sahip dolaplar sizlere büyük avantajlarda sağlar. Mesela bakliyatlarınızı, baharatlarınızı yerine göre atıştırmalıklarınızı bırakabildiğiniz gibi sebzelerinizi de buraya bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra dolabın içine yerleştireceğiniz özel bölümlere bazı mutfak eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Yani tencereleriniz ve tavalarınız için de güzel bir depolama alanı oluşturmuş olursunuz.

 

 

Mutfak İçin Kullanışlı Kiler Dolapları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık