DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mutfaklarda Fark Yaratan Tuğla Duvarlar

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Mutfaklarda Fark Yaratan Tuğla Duvarlar

Geçen sezon çok ses getiren dekoratif tuğla duvarlar, bu sezonda etkisini sürdürüyor. Özellikle yaşam alanlarında endüstriyel stil ile cool bir görünüm yakalamak isteyenler duvar dekorasyonlarında tercihlerini tuğla duvarlardan yana yapıyorlar.

Tuğla duvar dekorasyonları evin daha çok hangi bölümünde tercih ediliyor diye baktığımızda mutfak bölümleri karşımıza çıkıyor. Sizlerde mutfaklarınızda cool bir görünüm oluşturmak aynı zamanda modern bir görünüme kavuşturmak için mutfakların yeni trendi tuğla duvar dekorasyon örneklerimize göz atıp, bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksesuar Tercihleri

Mutfak alanında dekoratif tuğla duvarlarını tercih etmeyi düşünüyorsanız aksesuar seçimi olarak şunları seçmenizi öneririz. Metal mutfak dolapları, tuğla rengi ile ahenk içinde olacak gri mutfak aksesuarları ve ortama sıcaklık katacak olan ahşap objelere yer verebilirsiniz.

Aydınlatma İçin Doğal Işıkları Tercih Edin

Mutfağınızda tuğla duvar dekorasyonuna yer verecekseniz dikkat etmeniz gereken noktalardan biri aydınlatmadır. Doğru bir aydınlatma için hafif loş aynı zamanda doğal ışık saçan aydınlatmalar tercih ederek mutfaklarınızı daha şık ve görsel bir estetiğe kavuşturabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık