DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Mutfaklarınıza Çok Yakışacak Doğtaş Mutfak Masaları

10 ay önce
38 kez görüntülendi

Mutfaklarınıza Çok Yakışacak Doğtaş Mutfak Masaları

Yeni yılın ilk pazar gününden yazımızın ulaştığı her yere sevgilerimizi gönderiyoruz. Yepyeni bir yıla yeni umutlarla başlayacağımız bir haftaya şöyle tüm aile ile birlikte sabah kahvaltısı masasında toplanalım,dedik. Bu sabah kahvaltısına sizlerde eşlik etmek ister misiniz ?

Kahvaltı menüsünde neler var,diye aklınızdan geçirdiğinizi tahmin ediyoruz. Hemen söyleyelim. Mutfaklarınız çok yakışacak son derece modern çizgilerle dizayn edilmiş ve bir o kadar kullanışlı olan yeni sezon Doğtaş mutfak masa modelleri var.

Evimizin her alanı için son derece kullanışlı ürünler tasarlayan kaliteyi ön planda tutup uygun fiyatlarıyla bütçelere hitap eden Doğtaş, mutfak masalarında da aynı imkanları sunuyor. Şimdi bir taraftan mutfaklarımızda kullanacağımız masa modellerine göz atalım. Bir taraftan da fiyat konusunda bilgi sahibi olalım.

Carita

Küçük mutfaklar için oldukça kullanışlı bir masa ve sandalye takımı. Ergonomik yapısıyla mutfakta yer tasarrufu sağlarken aynı zamanda daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Modern ve farklı bir dizaynda tasarlanmış olan bu mutfak masasının yüzeyi Amerikan ceviz kaplamadır. Modern çizgiyi tamamlayıp masaya eşlik eden sandalyelerin ise kullanımı son derece rahattır.

Şuan için indirimde olan Doğtaş Carita mutfak masası fiyatı : 1.000 TL.

Sante

Beyazın modern çizgili ile birleştiği evlerinize yeni bir soluk getirecek olan Sante yemek masası. Sırtlı ve sırtsız banklarıyla açılıp kapanır masası ile artık sabah kahvaltılarınız ve akşam yemeklerinizi daha zarif ve şık bir ortamda yemenin keyfini yaşayacaksınız. Masa ile ahenk içinde olan sandalyelerin ayak kısmında krom kaplama kullanılarak görsellik bir adım daha öne çıkartılmış.

Doğtaş Sante mutfak masası fiyatı : 867 TL.

Bu arada beğendiğiniz mutfak masasın döşemesini değiştirme imkanız da var. Beğendiğiniz takımın kumaşını zevkinize göre değiştirmek için size en yakın Doğtaş mağazasına uğrayıp kumaş ve renk alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Doğtaş Mutfak Masası Fiyatları 2017

Doğtaş Halley Mutfak Masası : 605 TL

Country Mutfak Masası : 655 TL

Aletta Mutfak Masası :670 TL

Enjoy Masa : 795 TL

Mars Mutfak Masası : 815 TL

Lerida Açılır Mutfak Masası: 880 TL

Leon Açılır Mutfak Masası : 995 TL

Palma Açılır Mutfak Masası : 1.050 TL

DOĞTAŞ MUTFAK MASA FİYATLARI 2017

Aramalar:

  • doğtaş mutfak masası modelleri ve fiyatları
  • doğtaş indirimli mutfak masa sandalye modelleri ve fiyatları
  • doğtaş indirimli mutfak masası
  • zonguldak doğtaş mutfak masası
  • doğtaş mutfak masa sandalye takımı modelleri
  • zongulda dığtaş mutfak masası
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık