DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Newjoy ’dan Sporcu Gençlere Özel Tasarım

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Newjoy ’dan Sporcu Gençlere Özel Tasarım

Sevgili gençlerimizin iç dünyasından anlayan onların nasıl bir oda istediklerini iyi bilen Newjoy’dan birbiri ardına genç odası takımları gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere yakın bir zamanda siz sevgili gençlerimizin beğenisine 2017 Newjoy genç odası takımları arasından Sailing genç odası takımını paylaşmıştık.

Bugün yine size sevgili gençlerimizin hoşuna gideceğiniz düşündüğümüz odalarınıza yeni bir soluk getirecek olan yeni bir genç odası takımı sunmak istiyoruz.

Sporcu gençlerin ilgili alanından ilham alınarak dizayn edilmiş özel tasarımlar arasında yer alan Newjoy Golf Star Genç odası takımını yakından tanıyalım.newjoy-genc-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017-newjoy-golf-star-genc-odasi

Golf Star genç odası takımının dizaynında göze çarpan klasik ve modern çizginin bir arada kullandığıdır. Takımın geneline hakim olan krem rengi ve tonları kahverengi detayları ve takımın geneline hakim olan geometrik çizgi detayları takıma görsel açıdan zenginlik katarken aynı zamanda farklı bir hareketlik kattığını da görmekteyiz.

newjoy-golf-star-genc-odasi-takimi

Takımı oluşturan üniteler arasında yer alan kıyafet dolabına bakalım. Bu üründe 3 kapılı gardırop tercih edilmiş. Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere içi oldukça geniş ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş. Gardırobun tek kapaklı bölümü raflı olarak dizayn edilmiş. Diğer taraf ise elbise askısı bölümüne yer verilmiş. Ayrıca alt ve üst kısmında yine raf uygulamasını görmekteyiz.

en-yeni-newjoy-genc-odasi-takimlari-ve-calisma-masasi-modelleri

Şimdide takımı oluşturan diğer bir modül olan çalışma masasına göz atalım. Oldukça kullanışlı olan çalışma masası ; çalışma masası üst ve çalışma masası alt olarak iki bölümden oluşmaktadır. Çalışma masasın üst kısmı raf bölümlerine ayrılmış şekilde dizayn edilerek fonksiyonel özelliği artırılmıştır. Alt kısmında ise her iki tarafta çekmece ve dolap dizaynıyla daha fazla depolama alanı oluşturulmuştur.

modern-genc-odasi-takimlari-ile-newjoy-genc-odasi-takimi

Çalışma masasının yanı sıra birde ünitenin içerisinde kitaplık yer almaktadır.Kitaplığında üst kısmı raf bölümünden alt kısmı da kapaklı dolap şeklinde dizayn edilmiştir.

Tam anlamıyla sportif bir görünüme sahip olan bu genç odası takımı gençlerin odasına farklı bir ambiyans katıyor.

Gelelim işin biraz da ekonomik boyutta.Odanızın konspetini bu takım ile yenilemek farklı bir ambiyans oluşturmak isterseniz aşağıdaki fiyat tablosunu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

newjoy-golf-star-genc-odasi-takimi-fiyati

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık