DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Newjoy Genç Odası Takımları 2017(Sailing)

1 yıl önce
22 kez görüntülendi

Newjoy Genç Odası Takımları 2017(Sailing)

Sevgili gençler, odalarında yeni bir değişiklik yapmayı düşündüğünde tercihlerini ilk Newjoy’dan yana yaptıklarını görmekteyiz. Bu tercihlerinde haklılık payının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Şöyle ki ; Newjoy başta genç odaları olmak üzere bebek ve çocuk odaları için dizayn etmiş olduğu mobilya ürünlerinde geleceğinin izlerini günümüzün çizgisiyle zarif bir şekilde birleştiriyor.

Onların iç dünyasını yakından takip edip, mutlu olacakları odalarında severek kullanacakları mobilya ürünlerini tasarlamaktadır. Genç odası takımlarına baktığımızda sevgili genç kızlarımız ve genç erkekler için farklı formlarda mobilyalar dizayn ettiğini görmekteyiz.

Mesela genç erkekler için tasarlamış olduğu Newjoy Sailing genç odası takımını ele alalım.

newjoy-genc-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Newjoy Sailing Genç Odası Takımı Fiyatı : 3684

Denizci tutkunu aynı zamanda yelkenciliğe meraklı olan gençlerimiz beğeneceği şahane bir genç odası. Denizin maviliğinden ilham olarak dizayn edilmiş bu takım mavi renk seçimiyle sevgili gençlerin sakin yönünü yaşam alanlarını yansıtmalarına yardımcı oluyor.

Mavi renginin derinliğini biraz yumuşatmak aynı zamanda görselliğini biraz daha ön plana çıkarmak adına beyaz rengine de yer vermiş.

yeni-sezon-newjoy-genc-odasi-takimlari-sailing

Aynı zamanda güçlü, hayattaki duruşunu belli eden, kararlı ve ne istediğini bilen gençlerin tercihi de bu yönde oluyor. Sailing genç odası takımının sunduğu modüller, ortamın daha düzenli bir görünüme kavuşmasında yardımcı oluyor. Takımı oluşturan modülleri incelediğimiz zaman kişisel eşyalarınız ve uğraştığınız hobilerinizin  malzemelerinizi bırakabileceğiniz alanlarda sağladığını görmekteyiz.

en-yeni-genc-odasi-takimlari-newjoy-sailing-genc-odasi

Genç odası takımına şöyle genel olarak baktığımızda ise gözümüze çarpan diğer ayrıntıları ise şu şekilde sıralayabiliriz.

Karyolanın metal travers destekli olduğunu, ahşap taç ayrıntısıyla da karyolaya görsel bir estetik katıldığını görmekteyiz.

Kıyafet dolabına yaklaştığımızda ahşap taçlı uygulamasının burada da yer aldığını görmekteyiz. Üç kapılı olan dolabın tek kapısını açtığımızda beş raftan oluşan bir bölüm bizi karşılıyor. İki kapaklı bölümü açtığımızda ise üst ve alt tarafta raf bölümlerinin ortada ise askılık bölümün olduğunu görmekteyiz. Led aydınlatmalı fonksiyonel özelliği de dolabın görselliği zenginleştirilmiş.

Konsepti oluşturan kitaplığa doğru ilerlediğimizde ise gözümüze çarpan ayrıntı yazı tahtası oluyor. Takımı tamamlayan diğer ürün ise iki parçadan oluşan şifoniyer ve komodin.

Newjoy Genç Odası Takımları 2017(Sailing) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık