DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Odalara Derinlik Katan Aynalar

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Odalara Derinlik Katan Aynalar

 

Bir odayı ya da dar bir mekanı olduğundan biraz daha büyük göstermek aynı zamanda odaları ferah bir görünüme kavuşturmak için aynalardan yararlanabilirsiniz. Bir taraftan odaya derinlik hissi verirken bir taraftan da duvar dekorasyonlarınızı yenileyebilirsiniz.

Şimdi sizler bu konuda ilham verecek olan dekoratif ayna dekorasyonları hakkında birkaç öneride bulunmak istiyoruz.

Öncelikle neden ayna tercih etmeliyiz, soruna bir açıklık getirelim. Aynalar küçük ve dar mekanları olduğundan büyük göstermek için en iyi seçimlerin arasında yer alır.

Genel de duvar dekorasyonu için tercih ettiğimiz saat, kanvas ya da yağlı tablolara şık bir alternatif olarak dekoratif aynalardan yararlanabiliriz.

Ayrıca ortama derinlik hissi yaşatmakla birlikte odanın ışığını farklı açılarla her noktaya yayarak daha aydınlık görülmesine yardımcı oluyor.

Bu durumları göz önüne aldığımızda gün geçtikçe farklı boyutlara ve dizaynlara sahip olan aynalar dekorasyonda boy göstermeye başladı.

Peki aynaları evinin dizaynına nasıl ekleyebiliriz. Öncelikle klasik uygulamalar arasında sayabileceğimiz bir yöntem olan duvara asabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz asma yerine duvara dayayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık