DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

5 ay önce
20 kez görüntülendi

Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

Gençlik yıllarının en önemli dönemlerinin geçtiği öğrenci evleri, ciddi bütçeler ayrılmadan hazırlanan genellikle derme çatma dekorasyonu ile bilinen evlerdir. Üniversite yıllarında birçok gencin kendi evini, kendi düzenini ilk kez kurduğu bu alanlar gelecek için büyük önem taşır.

öğrenci evi nasıl olmalı

Öğrenci Evi Nasıl Olmalı

Güzel anıların biriktirileceği öğrenci evi dekorasyonu uzun yıllar kişilerin aklından çıkmayacaktır. Kısıtlı bütçeye sahip birçok öğrenci evlerini hem şık hem de ekonomik bir dekore etmenin yollarını arar. Öğrenci evlerinde ezberi bozmak, ucuz yollu şıklığı oluşturmak için küçük dokunuşlar yapmak yeterlidir.

Ortak Kullanım Alanlarından Başlayın

Öğrenci evlerinde genellikle birkaç arkadaş beraber kalmayı tercih eder. Bu nedenle kişilerin ev içerisinde kendi özel alanları bulunmaktadır. Fakat ortak kullanım alanlarının dekorasyonun da sorun yaşanabilmektedir.

öğrenci evi dekorasyonu

Öğrenci Evi Dekorasyonu

Mutfak, banyo, oturma odası gibi alanlar için ortak renk veya temaya karar verin. Bu alanlarda kişisel zevkleriniz yerine ortak kararları uygulayın. Aksesuarlar için büyük bütçeler ayırmadan temel ihtiyaçlara yatırım yapmaya dikkat edin.

Çok fazla eşya bulundurmamak, daha düzenli bir öğrenci evi kurmanın ilk kuralıdır. O yüzden az eşya prensibi benimseyin.

öğrenci evi dizaynı

Öğrenci Evi Dizaynı

Kişisel Alanlarınızı Hareketlendirin

Ev içerisindeki atmosfer sizin ruh halinizi yakından etkiler. Bu nedenle kişisel alanınızda zevklerinizi ön plana çıkarın. yatak örtüsü, perde, halı gibi detaylarla odanıza hareket kazandırmaya çalışın. Ders çalıştığınız alanı daha sade ve sevdiğiniz renklerde oluşturun.

öğrenci evi dekorasyon fikirleri

Öğrenci Evi Dekorasyon Fikirleri

Odanızda baza, raf ve dolap bulundurmak dağınıklığı önlemek için bire bir. Böylece temizlik yapmaya ayırdığınız vakti kısaltabilir, sosyal yaşama daha çok vakit ayırabilirsiniz. Vintage bu sezon dekorasyonda çok moda. Alışverişte önceliği ikinci el temiz eşyalara vermeyi unutmayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık