DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Oturma Grubu Yenileme Fikirleri

11 ay önce
8 kez görüntülendi

En Yeni Oturma Grubu Yenileme Fikirleri

Oturma odalarını ya da salonları yenilemeye düşündüğümüzde önce sezon modası olan oturma gruplarını incelemeye başlarız. İncelememizin sonucunda zevkimize ve tarzımıza hitap eden modelleri bir kenara ayırır,bu sefer onlar arasından seçim yaparız.

Şimdilerde oturma grupları için yeni fikirler arayışı içindeyseniz bu önerilerimizi dikkatte almanızı öneririz.

Oturma Gruplarını Yenilemeyi Düşünenlere Muhteşem Dekorasyon Önerileri

♥ Uçuk Pastel Renkler

Oturma gruplarınız için renk seçiminde daha cesur olmaya ne dersiniz ? Siyahın asaleti, beyazın ışıltısını bir kenara bırakıp ortamın enerjisini artıracak aynı zamanda fresh bir ambiyas oluşturacak uçuk pastel renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 Hem Modern, Hem Konforlu Hem de Fonksiyonel

Günümüzün trendini en güzel yansıtan oturma grupları arasında modern görünüme sahip aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan köşe koltuk takımları yer almaktadır.

 Elegan Bir Görünüm İçin Chesterfield Koltuklar

Özellikle salonların dizaynında elegan bir görünüm elde etmek için oturma grupları arasında chesterfield koltuk takımı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

♥ Eklektik Etkiler

Şimdilerde ev dekorasyonu trendlerin gözdeleri arasında eklektik etkileri görmekteyiz. Farklı tarzların, farklı dokuların bir arada olduğu farklı renklerin eşlik ettiği farklı bir dekorasyon.

 

En Yeni Oturma Grubu Yenileme Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık