DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Oturma Odası için İp Perde Fikirleri

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Oturma Odası için İp Perde Fikirleri

Bir evin en güzel aksesuarları arasında perdeler yer alır. Bulunduğu odanın ambiyansı göre seçim yapılır ve odanın konseptini tamamlar. Her alanda büyük değişim olduğu gibi bu alanda oldukça büyük değişimler söz konusu olmaktadır. Bir zamanlar yaşam alanlarımızın odaların dekorasyonu tamamlayan tül ve güneşlikler zamanla yerlerini modern bir çizgiye hakim olan kullanım açısından kolaylık sağlayan stor perdelere yerini bırakmıştır.

Şimdilerde ise evimizin ambiyansını değiştiren daha şık bir görünüme kavuşturan birbirinden şahane ip perdelerin odalarımızda boy gösterdiklerini görmekteyiz. Bugünlerde evinizin havasını değiştirecek aynı zaman odalarınızın enerjisini artıracak farklı formatlarda dizayn edilmiş bir perde arayışı içindeyseniz hiç düşmenden tercihinizi ip perdelerden yana kullanmanızı öneririz.

Hemen sizlere neden tercihinizi bu yönde yapmanız gerektiği konusunda birkaç öneri de bulunmak isteriz.

Öncelikle evinizin dizaynında farkınızı bir kez daha konuşturmanız için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Hem klasik stilin hakim olduğu hem de modern çizgin hakim olduğu tüm dizaynlara hitap edecek şıklıkta bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

en yeni ip perde örnekleri

Birkaç küçük detayla oturma odalarınızı elit bir görünüme kavuşturma şansınız var. Bunun için yapmanız gereken oturma odanıza hakim olan renklerle ahenk içinde olan rengi tercih ederek stor perde ile konsept oluşturmanız yeterli olacaktır.

Salonlarınızda ise biraz daha ışıltılı elde edip biraz daha elegan bir görünüm elde etmek içinde simli, parlak ve pullu dizaynlar arasından seçim yapmanız yeterli olacaktır. Küçük bir dokunuş olarak ta boncuk ya da ışıltılı taş detaylarına yer verebilirsiniz.

en yeni ip perde resimleri

Yatak odanızda kırmızı, lila ya da sevdiğiniz bir rengi tercih ederek romantik ve daha farklı bir ambiyans elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda  görselliğini arttırmak hem de güneş ışığından daha fazla yararlanmak için perde konusunda tercihinizi ip perde yönünde yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yıkama açısından büyük bir kolaylık sağlıyor. Özel torbasına yerleştirerek çamaşır makinenizde kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda perde ütüleme derdinden de bu sayede kurtulmuş oluyorsunuz. Hem şık ve zarif bir görünüme sahip hem de temizlik açısından kolaylık sağlayan böyle bir perdeye sahip olmak istemez misiniz?

EN GÜZEL İP PERDE ÖRNEKLERİ

Oturma Odası için İp Perde Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık