DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Doğal Parkeler ile Ev Dekorasyonları

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Doğal Parkeler ile Ev Dekorasyonları

Şimdilerde yaşam alanlarının dizaynında vintage tarzının esintilerin hakim olduğunu görmekteyiz. Bu esintinin izlerine baktığımızda ise daha çok doğal ahşapların aynı zamanda renkli parke tasarımlarını görmekteyiz.

Eğer evlerinizde vintage stilini modern bir şekilde yaşam alanlarınıza uygulamayı düşünüyorsanız şöyle bir çizgi yansıtmanız da fayda var.

Natürel Bir Banyo İçin Ahşap Tonlar

Suya dayanıklık yönünden banyoların duvarlarında ve zemin kaplamalarında bugünlerde ahşabın tercih edildiğini görmekteyiz. Hem natürel bir görünüm yakalamak için hem de bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek için banyoların dizaynında ahşaba yer vermenizi öneririz.

Bu noktada küçük bir tüyo da verelim. Banyonuzun dizaynı için tercih ettiğiniz doğal ahşabın esintilerini devam ettirmek aynı zamanda banyonun genelinde bir bütünlük oluşturmak için aksesuar seçimlerinizi de bu yönde yapmanızı öneririz. Farklı ve doğal bir görsellik için ahşap bir merdiveni banyoda raf olarak kullanabilirsiniz.

Parkelerde Yeni Trend Renkli Parkeler

Evinizin konseptinde hem doğal bir görünüm hem de renkli ve eğlenceli bir görünüm elde etmek için renkli parkelerden yararlanabilirsiniz.

Doğal Parkeler ile Ev Dekorasyonları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık