DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ev Dekorasyonu İçin Renk Önerileri Parlak Mavi

11 ay önce
21 kez görüntülendi

Ev Dekorasyonu İçin Renk Önerileri Parlak Mavi

Evinizin dizaynında yeni renk ve tonlara yer vererek evinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Şimdiye kadar hemen hemen birbirine yakın kullandığınız renk ve tonları bir kenara bırakıp, şimdiye kadar es geçtiğiniz renk ve tonları deneme zamanı geldi. Yaşam alanlarınızın enerjisini yükseltmek için gelin bugünden itibaren mavinin parlak tonuna yer verelim.

Parlak mavi ile ev dekorasyonları daha canlı bir görünüme aynı zamanda daha farklı bir görünüme kavuşacaktır. Modern çizgiden hoşlanıyorsanız evinizin daha ferah ve aydınlık görülmesini istiyorsanız parlak mavi rengi dekorasyonunuza kazandırmanızı öneririz. Mavi rengi uygulamak için işe nereden başlayacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, duvarlardan başlamanızı öneririz.

Duvarlarınızı Hareketlendirin

Dekorasyon alanında farkınızı ortaya bırakmak için yaşam alanlarınızın duvarlarında açık ve parlak mavi duvar rengini tercih edebilirsiniz. Duvar renginizi bir tık daha öne çıkarmak için gri, beyaz ve siyah renkler ile kombinleyebilirsiniz.

Mavinin Aydınlığını Ahşabın Sıcaklığı İle Birleştirin

Ev dizaynında geçerli olan kurallardan biri dengedir. Eğer evinizde bu kuralı uygulamak isterseniz şöyle bir yöntem uygulayabilirsiniz. İç dizaynda parlak mavi rengi tercih ederseniz bu rengi zarif bir şekilde dizayn ederseniz ahşap objeler ile kombinleyebilirsiniz. Bir taraftan ahşabın doğal sıcaklığını, bir taraftan da mavi rengin canlılığını zarif bir şekilde yaşam alanlarınıza yansıtmış olursunuz.

Maviye Fuşya Yakışır !

Bir taraftan dinlendirici ve aydınlık bir dizayn oluşturmak bir taraftan da daha renkli ve eğlenceli bir konsept oluşturmak için mavi rengi farklı renklerle kombinleyebilirsiniz. Maviye en çok hangi renk yakışır diye düşünürseniz de, fuşya rengini öneririz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık