DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Pierre Cardin 2016 -2017 Halı Koleksiyonu ve Fiyatları

1 yıl önce
22 kez görüntülendi

Pierre Cardin 2016 -2017 Halı Koleksiyonu ve Fiyatları

Pierre Cardin imzasını bu sefer evlerimizin zeminlerine atıyoruz. Ev tekstil alanına hizmet veren her alanda olduğu gibi bu alanda başta kalitesi olmak üzere farklı tarzını ve duruşu elegan bir şekilde halılara yansıtmaya devam ediyor. Bugünlerde hazır halı sektöründe hareketlenmeler başlamışken sıcağı sıcağına hem sizlerin beğenisine 2016- 2017 Pierre Cardin halı koleksiyonu sunalım istedik. Hem de fiyatları hakkında bilgi sahibi olalım.

pierre-cardin-hali-koleksiyonu-2017

” Evinize Bu Yakışır” sloganıyla yola çıkan Pierre Cardin halı, bir taraftan dokusuyla rengiyle evinizin zemini ısıtırken, bir taraftan da seçmiş olduğu farklı desen ve figürleriyle ortama görsel bir zarafet sunuyor. Tıpkı Albero koleksiyonunda kuş figürlerini kullanarak ortama hareketlik kattığı gibi aynı zamanda bahardan esintileri de yansıtıyor.

yeni-sezon-pierre-cardin-hali-fotolari

Birbirinden farklı desenleri yanı sıra seçmiş olduğunu birbirinden sıcak renklerde mekanda sımsıcak bir atmosferde oluşturduğunu görmekteyiz. Hazır konu renklerden açılmışken bu sezon halı renkleri arasında su yeşili, kırmızı rengin açık tonlarının trend olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda patchwork de bu sezon en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renklerin yanı sıra alışılagelmiş halı renkleri aynı zamanda desenleri de popülerliğini her zaman ki gibi korumaya devam ediyor.

yeni-sezon-pierre-cardin-hali-ornekleri

Oturma odalarında, genç odalarında, yatak odalarında ve antrelerde genelde modern tarzda dizayn edilmiş halıların tercih edildiğini biliyoruz. Söz konusu salon olunca tercihlerin biraz daha değiştiğini gözlemlemekteyiz. Salonda genelde klasik halıların daha çok tercih edip kullandığını görmekteyiz.

Bu noktayı göz önünde buldurarak klasik halılara farklı bir yorum kattığını görmekteyiz. Salon konseptini daha elegan bir görünüme kavuşturmak adına klasik çizgiyi modern tarzla birleştirip daha elit bir görünüme kavuşan halılarda koleksiyonda yer almaktadır.

Her yaşam alanına uyum sağlayacak bulunduğu mekanda dikkatleri üzerinde toplayacak zevkinize ve tarzınıza hitap edecek bir Pierre Cardin halısı mutlaka vardır. 😉

Gelelim işin biraz da maddiyat yönüne. Bildiğiniz gibi seçeceğiniz halının ebatlarına ve modeline göre fiyatlarda değişiklikler söz konusu olmaktadır.  Hemen birkaç fiyatı sizlerle paylaşalım.

Alaturca 5,8 m2  TL Simgesi 1.420,00

Otantik  5,8 m2  TL Simgesi 1.401,00

Optimiste 5,8 m2  TL Simgesi 1.184,00

Vespa 5,8 m2  TL Simgesi 958,00

 

PIERRE CARDIN HALI KOLEKSİYONU VE FİYATLARI

Pierre Cardin 2016 -2017 Halı Koleksiyonu ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık